آثار غدیری کتاب جمکران تجدید چاپ شدنداین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14020415000557/%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D9%85%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، به مناسبت سالروز عید غدیر خم، چهار اثر از انتشارات کتاب جمکران با موضوع عید غدیر در رده های سنی مختلف تجدید چاپ شدند.

کتاب مخفی

روایتگر سفر مخفیانه یک کتاب از مدینه به سمت ایران؛ این کتاب که به قلم «مجید پورولی کلشتری» نگارش شده، روایت یک نویسنده ایرانی در تقابل منافقین صدر اسلام با رسول خدا(ص) و امیرالمؤمنین(ع)  است. چاپ چهاردهم این کتاب اخیرا روانه بازار نشر شده است.
«مسیح اسلام»: این کتاب که به قلم «علی قهرمانی» منتشر شده است، گام به گام و در قالب روایات و داستانک و با بیانی ساده و قابل فهم به بیان فضائل مولا علی(ع) در منابع اهل سنت می پردازد. مسیح اسلام اخیرا به چاپ نوزدهم خود رسیده است.

در کتاب تاریخ تشنه غدیر سعی شده سیر واقعه به ترتیب و مستند، با زبانی ساده و گویا ارایه شود تا مخاطب نوجوان را به راحتی در فضای معنوی حادثه قرار دهد و از نزدیک بوی خوش حقیقت آن واقعه را که تا ابد زمان را عطرآگین است، استشمام کند. این کتاب که به قلم «رضا فرهادیان» منتشر شده به ایستگاه هفتم رسیده است.

دو کتاب زیباترین عید و زیباترین جشن به قلم «سیدمحمد مهاجرانی» در یک جلد منتشر شده که با چرخاندن قابل خواندن هستند. با این ایده، مخاطب کودک و نوجوان در یک سمت کتاب با واقعه غدیر آشنا می شود و در سمت دیگر کتاب داستانی از فعالیت تعدادی از بچه‌های امروزی برای برپایی جشن‌های غدیر را می‌‎خواند. چاپ دهم این کتاب که برای مخاطب کودک و نوجوان نگارش شده اخیرا وارد بازار نشر شده است.

بخوان:  گام‌های رو به رشد صنعت نشر در سایه گرانی کتاب

پایان پیام/


زیباترین عید، زیباترین جشن

تاریخ تشنه غدیر