از درخواست کمال تبریزی تا سریال هادی حجازی‌فر

همچنین ویدئوهایی از سریال «عاشورا» با کارگردانی و بازی هادی حجازی‌فر که از جمعه (۲۷ مردادماه) پخش خود را در شبکه یک سیما آغاز می‌کند، منتشر شد. حجازی‌فر در این سریال علاوه بر کارگردانی، نقش شهید مهدی باکری را بازی می‌کند و بازیگرانی همچون وحید آقاپور و روح‌الله زمانی و بسیاری دیگر از بازیگران جوان در فهرست عوامل سریال «عاشورا» دیده می‌شوند.  

انتهای پیام 


منبع: https://www.isna.ir/news/1402052515578/%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1

همچنین خبر رسید که ابراهیم وحیدزاده که مدتی قبل بر اثر خونریزی مغزی در بیمارستان بستری بود، با بهبود شرایط جسمی به دنبال ساخت یک فیلم کمدی تازه است.

کشف سیستم زهکشی چهارهزارساله 

محمد اسماعیلی از آخرین بازماندگان نسل طلایی موسیقی یکشنبه (۲۲ مردادماه) بعد از یک دوره بیماری از دنیا رفت. در این‌باره با سعید ثابت (نوازنده سنتور و مدرس موسیقی) که از دوستان بسیار نزدیک محمد اسماعیلی بود، گفت‌وگویی داشتیم.

بازیگرانی که تسخیر نقش‌ خود شدند

چرا محمد اسماعیلی نوازنده مهمی بود؟

ویدئوهایی از سریال «عاشورا»ی هادی حجازی‌فر در آستانه پخش

ابراهیم وحیدزاده در تدارک ساخت یک کمدی

فراخوان بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «با قصه لبخند بسازیم» منتشر شد. جشنواره استانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در پنج منطقه و در سه بازه زمانی در آبان برگزار می‌شود و مرحله‌ پایانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هفته آخر آذر ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

در نهایت این‌که، باستان‌شناسان سیستم زهکشی لوله‌های سرامیکی چهارهزارساله را در چین پیدا کردند.

اعلام اسامی راه‌یافتگان به جشنواره هنرهای تجسمی جوانان

بخوان:  ۵۰ موکب‌دار عراقی تجلیل شدند/ نواب: کاری که شما می‌کنید در تاریخ بی‌نظیر است

بچه‌ها «زئوس» و «هرکول» را بیشتر می‌شناسند

سازمان سینمایی و انجمن هنرهای نمایشی نیز با صدور بیانیه‌ این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

موشکافیِ یک کارخانه ۱۰۰ ساله

در ادامه، کمال تبریزی دبیر نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی از همه هنرمندان و مردم خواست همراه این رویداد باشند تا جشنواره‌ای مستقل و متفاوت با فیلم‌هایی متفاوت درباره اقوام ایرانی و پیرامون یکپارچگی و اتحاد ملی محقق شود. نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی به ریاست مهدی حیدری و توسط موسسه فرهنگی هنری فصل هنر ۹ تا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در تبریز برگزار خواهد شد.

درخواست کمال تبریزی از همه هنرمندان

واکنش یک بازیگر و سازمان سینمایی و انجمن هنرهای نمایشی به حادثه تروریستی شاهچراغ، ابراهیم وحیدزاده در تدارک ساخت یک کمدی، درخواست کمال تبریزی از همه هنرمندان، انتشار ویدئوهایی از سریال «عاشورا»ی هادی حجازی‌فر در آستانه پخش، اعلام اسامی راه‌یافتگان به جشنواره هنرهای تجسمی جوانان و کشف سیستم زهکشی چهارهزارساله از اخبار فرهنگی هنری ۲۴ مردادماه بود.

از رویداد ملی «مثل مصطفی» چه می‌دانید؟

جشنواره «قصه‌گویی» فراخوان داد

در ادامه، اسامی نوجوانان و جوانان راه‌یافته به سی‌امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران از سوی دبیرخانه این رویداد هنری اعلام شد.

به گزارش ایسنا، در پی حمله تروریستی به شاهچراغ حمیدرضا پگاه ـ بازیگر سینما و تلویزیون با تسلیت به خانواده‌هایی که عزیز از دست داده‌اند، با آن.ها ابراز همدردی کرد.

ماجرای طرح «تسهیم» در سینما چیست؟