از درخواست کمال تبریزی تا سریال هادی حجازی‌فر

از رویداد ملی «مثل مصطفی» چه می‌دانید؟

در ادامه، اسامی نوجوانان و جوانان راه‌یافته به سی‌امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران از سوی دبیرخانه این رویداد هنری اعلام شد.

فراخوان بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «با قصه لبخند بسازیم» منتشر شد. جشنواره استانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در پنج منطقه و در سه بازه زمانی در آبان برگزار می‌شود و مرحله‌ پایانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هفته آخر آذر ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

در نهایت این‌که، باستان‌شناسان سیستم زهکشی لوله‌های سرامیکی چهارهزارساله را در چین پیدا کردند.

ماجرای طرح «تسهیم» در سینما چیست؟

به گزارش ایسنا، در پی حمله تروریستی به شاهچراغ حمیدرضا پگاه ـ بازیگر سینما و تلویزیون با تسلیت به خانواده‌هایی که عزیز از دست داده‌اند، با آن.ها ابراز همدردی کرد.

همچنین ویدئوهایی از سریال «عاشورا» با کارگردانی و بازی هادی حجازی‌فر که از جمعه (۲۷ مردادماه) پخش خود را در شبکه یک سیما آغاز می‌کند، منتشر شد. حجازی‌فر در این سریال علاوه بر کارگردانی، نقش شهید مهدی باکری را بازی می‌کند و بازیگرانی همچون وحید آقاپور و روح‌الله زمانی و بسیاری دیگر از بازیگران جوان در فهرست عوامل سریال «عاشورا» دیده می‌شوند.  

درخواست کمال تبریزی از همه هنرمندان

کشف سیستم زهکشی چهارهزارساله 

ویدئوهایی از سریال «عاشورا»ی هادی حجازی‌فر در آستانه پخش

جشنواره «قصه‌گویی» فراخوان داد

چرا محمد اسماعیلی نوازنده مهمی بود؟

همچنین خبر رسید که ابراهیم وحیدزاده که مدتی قبل بر اثر خونریزی مغزی در بیمارستان بستری بود، با بهبود شرایط جسمی به دنبال ساخت یک فیلم کمدی تازه است.

بخوان:  لغو اجراهایی در جشنواره تئاتر فجر، قیمت بلیت‌های فیلم فجر

سازمان سینمایی و انجمن هنرهای نمایشی نیز با صدور بیانیه‌ این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

واکنش یک بازیگر و سازمان سینمایی و انجمن هنرهای نمایشی به حادثه تروریستی شاهچراغ، ابراهیم وحیدزاده در تدارک ساخت یک کمدی، درخواست کمال تبریزی از همه هنرمندان، انتشار ویدئوهایی از سریال «عاشورا»ی هادی حجازی‌فر در آستانه پخش، اعلام اسامی راه‌یافتگان به جشنواره هنرهای تجسمی جوانان و کشف سیستم زهکشی چهارهزارساله از اخبار فرهنگی هنری ۲۴ مردادماه بود.

اعلام اسامی راه‌یافتگان به جشنواره هنرهای تجسمی جوانان

در ادامه، کمال تبریزی دبیر نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی از همه هنرمندان و مردم خواست همراه این رویداد باشند تا جشنواره‌ای مستقل و متفاوت با فیلم‌هایی متفاوت درباره اقوام ایرانی و پیرامون یکپارچگی و اتحاد ملی محقق شود. نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی به ریاست مهدی حیدری و توسط موسسه فرهنگی هنری فصل هنر ۹ تا ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در تبریز برگزار خواهد شد.

ابراهیم وحیدزاده در تدارک ساخت یک کمدی

بچه‌ها «زئوس» و «هرکول» را بیشتر می‌شناسند

محمد اسماعیلی از آخرین بازماندگان نسل طلایی موسیقی یکشنبه (۲۲ مردادماه) بعد از یک دوره بیماری از دنیا رفت. در این‌باره با سعید ثابت (نوازنده سنتور و مدرس موسیقی) که از دوستان بسیار نزدیک محمد اسماعیلی بود، گفت‌وگویی داشتیم.

بازیگرانی که تسخیر نقش‌ خود شدند

انتهای پیام 


منبع: https://www.isna.ir/news/1402052515578/%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1

موشکافیِ یک کارخانه ۱۰۰ ساله