اصفهان، میزبان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی می‌شود

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان اضافه کرد: برپایی سیاه چادرهای عشایر و معرفی آداب و رسوم در فضای باز، همچنین حضور نمایندگانی از هتل‌ها و اقامتگاه‌های بومگردی‌ و سایر مراکز اقامتی، از دیگر برنامه‌هایی است که برای سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان در نطر گرفته‌ شده است؛ ضمن اینکه به مباحث طبیعت‌گردی و تجهیزات آن نیز پرداخته می‌شود و نمایندگانی از بیمارستان‌های مجاز برای گردشگری سلامت نیز در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

اصفهان، میزبان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی می‌شود

محققیان با اشاره به عوامل تأثیرگذار برای توسعه گردشگری در استان اصفهان، بیان کرد: سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری و تشویق سرمایه‌گذارن برای ورود به حوزه گردشگری، مهم‌ترین عامل برای توسعه گردشگری در استان اصفهان است، چراکه در این استان با کمبود مراکز اقامتی و پذیرایی مواجه است و سرمایه‌گذاری در زمینه تأسیسات گردشگری به‌ویژه مراکز اقامتی یکی از ضروریات در بحث گردشگری به‌شمار می‌رود. ازاین‌رو از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قالب بسته‌های سرمایه‌گذاری معرفی شده و ما آمادۀ ارائۀ این بسته‌ها به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1402070402088/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

گفتنی است، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان از چهارم تا هفتم مهرماه ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، واقع در کمربندی شرقی، مقابل منطقه روشن دشت، پذیرای علاقه‌مندان است.

حمیدرضا محققیان در گفت‌وگو با ایسنا و با اشاره به اهداف و سیاست‌هایی که در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان دنبال می‌شود، بیان کرد: معمولاً نمایشگاه‌های حوزه گردشگری برای ارائه آخرین دستاوردها و اطلاعات مربوط به دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی و پذیرایی برگزار می‌شود که در این دوره از نمایشگاه نیز ضمن تبادل اطلاعات بین شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، نشست‌های آموزشی و نشست‌های شهرداران نیز برگزار خواهد شد.

بخوان:  کتاب «دروغ زن، زندگی، آزادی» به کتابفروشی‌ها رسید+لینک خرید و تیزر

ایسنا/اصفهان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی، با حضور نمایندگانی از کشورهای روسیه، امارت متحده عربی و ترکیه برگزار می‌شود.

او گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان با حضور کشورهای عمان، روسیه، امارت متحده عربی و ترکیه برگزار خواهد. همچنین با هماهنگی‌های انجام‌شده از سوی شهرداری اصفهان، چهار خواهرخوانده شهر اصفهان از کشورهای روسیه، کویت و ارمنستان نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد؛ ضمن اینکه ۲۲ آژانس خدمات مسافرتی از کشور ترکیه با حضور در نمایشگاه، نشست‌هایی با آژانس‌های مسافرتی اصفهان خواهند داشت.