بهترین جاذبه های گردشگری تایلند

بازدید از چند بخش زیبای کاخ و به ویژه معبد بودای زمرد، صحن بیرونی، ساختمانهای عمومی و بخش میانی درباری، بخش داخلی دربار و محلهی باغهای سیوالای را از دست ندهید. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش. شهر قدیمی سوکوتای در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و از دیدنیهای آن میتوان به معبدوات ماهاتات اشاره کرد. او ابراز خشنودی کرد که اکنون دوباره میتوان آثار هنری را نه فقط در موزهها نگهداری کرد بلکه آنها را در معرض تماشا گذاشت. تمدن بزرگی که در پادشاهی سوکوتای شکل گرفت، تأثیرات متعددی بر اطراف گذاشت و در عین حال، سنتهای محلی باستانی را جذب کرد. پای دارای بازار خیابانی کوچکی است که میتوانید در آن به گشتوگذار و خرید بپردازید و اگر به غذاهای جنوب شرقی آسیا علاقه دارید، آنها را نوش جان کنید. در جنوب شرقی جواهری وجود دارد که سرزمین لبخندها نامیده میشود.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین تور را داشته باشی. البته در زمان های پیک سفر و تعطیلات چند شرکت دیگر به جمع ناوگان هوایی کنونی اضافه می شوند. یکی از این قوانین، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق می باشد. با اتوبوس: که با اتوبوس vip یزد از آن استفاده می کنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 8 الی 9 ساعت باشد. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگری داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آن ها را ببینی. معماری تاریخی به همراه بافت سنتی محله فهادان و آتشی که بیش از 1500 سال است که روشن مانده، لذتی است فراموش نشدنی و خاطره ای ماندگار از گشت و گذار در این شهر که سال ها در ذهن شما با فارا گشت به عنوان ارزانترین و بهترین تور یزد باقی می ماند. دوی سوتپ یک شگفتی از حکاکی و هنر مذهبی پیچیده است.

این کشور دارای گردشگری پر رونقی است و در مراکز اقامتی و تفریحی آن انواع امکانات رفاهی مدرن را فراهم سایت kermanshahtour است. اگر هم ساعت رسیدن شما، همزمان با اجرای گشت های فارا گشت باشد می توانی همراه با گروه در برنامه بازدید از اماکن تاریخی یزد شرکت کنی و سپس اتاقت را تحویل بگیری. سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور یزد لحظه آخری، و خدمات گشت تور گروهی یزد و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته. در ضمن اگر شهر شما به یزد پرواز و یا قطار نداشته باشد ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه یا ایستگاه راه آهن به شهر شما؛ تور گردشگری یزد را اجرا کنیم. سفر به یزد از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان مجری مستقیم تور یزد اجرا می کند. به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید.

بخوان:  سردار باقری: نگاه به وقایع سال گذشته بیانگر سرمایه‌گذاری دشمن در «جنگ ترکیبی و شناختی» است

تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان یزد، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش. خصوصاً اگر صبورانه همراه با لیدرهای با تجربه اماکن تفریحی، زیارتی، تاریخی آن را گذر نموده و خاطره ها را یکی پس از دیگری در قاب ذهن خود به یادگار ثبت نمایی. برخی از این بازارها یک تجربهی خوب از سفر را ایجاد میکنند زیرا شما باید برای خرید از آنها سوار قایق بشوید و از قایقهای چوبی بلند خرید کنید. در عین حال این کشور آنقدر بکر و دستنخورده است که شما را به یک گردشگری بینظیر ببرد و یک تجربهی ناب سفر برای شما را فراهم کند.

برای شما بلیط های چارتر و یا سیستمی، از هر شهری که پرواز مستقیم دارد، مثل فرودگاه تهران به یزد رزرو می شود. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت جدابیت های ایساتیس یا یزد هستند. یعنی کارگزار فارا گشت هنگام رسیدن به یزد، شما را به هتلی که انتخاب کردی می برد و روز آخر سفر هم شما را به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال بر می گرداند. اگر پرواز و یا قطار یزد چه در زمان رسیدن به یزد و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی در لابی منتظر بمانی و یا این که وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. 5- فاصله تهران تا یزد چقدر است؟ 3- فارا گشت تور یزد از تهران را اجرا می کند و یا از شهرهای دیگر نیز رزرو تور دارد؟ که معروف است به تور یزد با قطار یا اتوبوس که از مبدا تهران به سمت یزد و یا هر شهر دیگری که ایستگاه راه آهن داشته باشد. از طرفی دیگر، وقت گذاشتن برای دیدن انواع فروشگاه هایی که در سطح بازار یزد شهر قنات و قنوت، به فروش صنایع دستی مشغول اند.

شهر پای (Pai) پای در شمال غربی چیانگ مای که روی رودخانهی پای قرار دارد. دوی سوتپ (Doi Suthep) کوهی در غرب چیانگ مای است که از شناختهشدهترین و زیباترین معابد (وات) ممکن را در خود جای داده است. شهرهایی مانند بانکوک و چیانگ مای مکانهای شلوغ و پرجمعیتی هستند، اما شما تا زمانی که در کوهها گردش نکنید و یا فیلها را نبینید و میمونهای جسور ناهار شما را ندزدند، واقعاً این کشور را ندیدهاید. این صخرهها صخرهنوردان را از سراسر جهان به خود جذب میکنند، اما این منطقه به دلیل سواحل زیبا و فضای دنج و آرامش نیز محبوب است. در پارک ملی خائو یای از چه چیز دیدن کنیم؟ ساحل جزیرهی کوه سامویی چه رنگی است؟ جزیرهی (Koh Samui) دومین جزیرهی بزرگ کشور پس از پوکت و خانه برخی از زیباترین خطوط ساحلی طلایی و نقرهای است که در جنوب شرقی آسیا خواهید یافت. کو فی فی دون بزرگترین و پرجمعیت ترین جزیره گروه است، بقیه جزایر این گروه، از جمله بیدا نوک، بیدا نای و جزیرهی بامبو، سنگهای آهکی بزرگی هستند که از دریا بیرون زدهاند.

فی فی دون دارای مزراع نارگیل زیادی است. به دلیل سازگاری های چندین دهه با محیط کویری یزد، یزد دارای معماری بی نظیر ایرانی است. با هواپیما: که از بلیط های چارتر یا سیستمی استفاده خواهی کرد: حدود 1.05 ساعت زمان می برد تا به یزد برسی. یا مخمل بافی ها، زری بافی ها و ترمه هایی که زبان آدمی از وصف زیبایی شان قاصر است نمود و جلوه ای خاص به این بازار در یزد بخشیده است. بررسی تاریخ در هر گوشه ای از سرزمین ایران می تواند جلوه ای متفاوت را از خود به نمایش بگذارد. به قول سایت ویکی تراول از هر سمت به یزد وارد شوی شما را به میدان مرکزی و اسم آشنای آن، میدان امیر چخماق هدایت می کنند، چه قصد خرید داشته باشی و چه قصد ادای فریضه نماز .یا حتی اگر مایل باشی از یک آب انبار قدیمی یا مکان عزاداری مردمان یزد دیدن نمایی، مسجد، آب انبار، تکیه و بازار کامل کننده سیاحت و سفر خواهد بود.

بخوان:  مجسمه‌هایی از طاغوت که قرار بود سالم بمانند برای روز مبادا!

این پارک که در سال 1962 به عنوان اولین پارک ملی تایلند تأسیس شد، از نظر مساحت سومین پارک ملی بزرگ تایلند است. این جزیره به دلایل آبهای آبی شفاف دریا، شنهای نرم و مناظر خیرهکننده، از محبوبترین مناطق تفریحی تایلند به شمار میآید. خرید از بازارهای شناور تایلند راه منحصربهفردی را برای تفریح و صرف غذا و در عین حال حمایت از فروشندگان محلی است که خودش یک جاذبهی گردشگری به شمار میآید و نگاهی دقیقتر به شیوهی سنتی زندگی ارائه میدهد. پادشاهی آیوتایا به عنوان پیشروی تایلند مدرن در نظر گرفته میشود و تحولات آن بخش مهمی از تاریخ تایلند است. شهر تاریخی آیوتایا (Ayutthaya) پایتخت تایلند پیش از بانکوک بود. سوکوتای پایتخت اولین پادشاهی سیام در قرن 13 و 14 بود. پس از یک قرن گسترش سرزمینی، آیوتایا متمرکز شد و به عنوان یک قدرت بزرگ در آسیای جنوب شرقی مطرح شد. پادشاهی آیوتایا در اواخر قرن چهاردهم پدید آمد. آیوتایا شکوه تایلند باستانی را به زیبایی به رخ میکشد. در آیوتایا بیش از صد وات معبد وجود دارد که یکی از دیدنیترینهای آن معبدی است که بودای خوابیده به طول 12 متر در حالی که ریشههای درختان او را در آغوش گرفتهاند، در خود جای داده است.

در این جزیره هر ساحل چیز متفاوتی برای ارائه دارد: برخی از سواحل دنج و خلوت و برخی دیگر مملو از فعالیتها، ورزشهای آبی و جمعیت زیاد هستند. از پنجم دسامبر ۲۰۲۰ کشتی کروز “پرلا”، اولین کشتی ناوگان “آیدا” اجازه یافت مجددا برای سفرهای یکهفتهای عازم جزایر قناری شود. این کشتی که ظرفیت سه هزار و ۳۰۰ مسافر را دارد، با ۵۰ درصد ظرفیت خود عازم سفر شد. با قطار: قطار های پردیس 6 ساعت زمان می برد و قطارهای چهار تخته 7 ساعت، تا شما را به یزد برسانند. شرکت های هواپیمایی که برنامه پروازی به سمت یزد دارند شامل ایران ایر، آسمان، کارون، آتا، کاسپین و کیش ایر می شوند. شاید با حضور اولت در یزد از این همه تکاپوی زندگی و جوشش و خروشی که در تمامی مناطق آن می بینی تعجب کرده و گمان شما را در مورد شهری کویری کاملاً متحول کند. با برنامه های ویژه فارا گشت به عنوان مجری اصلی تور، می توانی با قدم زدن در کوچه های یزد شهر سپند و پاک، حس بودن در چند صد سال قبل را تجربه کنی که متفاوت تر از هر سفر دیگر شما می شود. و اگر هم از اتوبوس استفاده کنی اتوبوس های vip یزد برایت رزرو می شود.

جزایر کو فی فی (Koh Phi Phi) یک گروه جزیرهای از جزیره بزرگ تایلند استراکاست. جاذبههای تایلند بسیار متنوع هستند و هر کدام به شیوهی خود تجربهای ارزشمند و به یاد ماندنی را ارائه میدهند. در حقیقت خائو یای بدون شک بهترین پارک ملی در تایلند برای بازدیدکنندگان است که در آن دیدن حیوانات خاص و عجیب نسبتاً آسان است. خائو یای یک سایت میراث جهانی اعلام شده توسط یونسکو است. در پارک ملی خائو یای (Khao Yai) فرصتی عالی برای تماشای فیلها دارید. خائو روم با 1351 متر ارتفاع مرتفع ترین کوه پارک است. مساحت این پارک 2168 کیلومتر مربع است و دارای جنگلهای بارانی همیشه سبز و مراتع سرسبز است. مجموعهی این ساختمانهای زیبا از نظر شکل، تقریباً مستطیل شکل است و دارای مساحتی نزدیک به 22 هزار متر مربع است که توسط چهار دیوار احاطه شده است. این کاخ در ساحل رودخانه چائو فرایا واقع شده و دارای ساختمانها، سالنها و غرفههای متعددی در اطراف چمنزارهای باز، باغها و حیاطها است. آبهای آبی فیروزهای و درختان نخل که در نسیم اقیانوس میرقصند، دلیل خوبی برای این است که بهترین استراحتگاههای جزیره در ساحل چاونگ جا بدهند.

بخوان:  برنامه آموزش تخصصی اتوکد دوبعدی - دانلود

سوکوتای (Sukhothai) یک شهر قدیمی در تایلند است که در دوران گذشته، یک سلسلهی پادشاهی را درون خود جای داده بود. هرچند برخی از جزیرههای دیدنی تایلند دارای پروازهای مخصوص به خود باشند اما ممکن است شما به هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی برای در سفر به تایلند، بلیط پایتخت را بخرید. اما مرور آن در شهری کویری نزدیک به مرکز ایران و در قالب تور یزد فارا گشت در کنار دیدنی هایی که تکرار نشدنی هستند صفای سفر را دو چندان کرده. هر چند که بیشتر شهرت کشور تایلند به خاطر جزایر جنوبی آن است اما شمال آن نیز بسیار زیبا و دیدنی است. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی یزد کلیک یا تاچ کن. این جزایر با قایقهای تندرو یا قایقهای دم بلند اغلب از شهر کرابی یا از اسکلهها در استان پوکت قابل دسترسی هستند. ساحل ریلی (Railay) ریلی یک شبهجزیرهی کوچک بین شهر کرابی و آئو نانگ در تایلند است که به دلیل صخرههای آهکی مرتفع، تنها با قایق قابل دسترسی است. چهار منطقهی اصلی ریلی شامل فرانانگ، ریلی غربی، ریلی شرقی و تون سای است. مکانهای اقامتی از خانههای ییلاقی، هتلهای درجهی یک و استراحتگاههای متنوع در ساحل ریلی یافت میشود. این فرصت خوبی است زیرا در این صورت میتوانید از کاخ بزرگ (The Grand Palace) دیدن کنید.

همچنین به دلیل آتشکده های زرتشتی، آب انبارها (مخازن)، قنات ها (کانال های زیر زمینی)، یخچال ها (خنک کننده ها)، صنایع دستی ایرانی، پارچه های دستبافت (ترمه های ایرانی)، ابریشم بافی، آب نبات های ایرانی و زمان خود بسیار شناخته شده است – قنادی های شریف. جاذبه هایی همچون بافت سنتی یزد، میدان امیر چخماق، موزه آب، باغ دولت آباد، زیارتگاه چک چک و مسجد جامع که در طول سال توریست های زیادی را برای بازدید به سمت خود می کشانند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی و قطار این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت قطار به سمت یزد داشته باشد این تور را برای شما برگزار می کنیم. اقامت در بهترین هتل های یزد همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان یزد یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود. از بسیاری از نمونه های آن به “شهر بادگیرها” ملقب شده است.