جاذبه های گردشگری

پس اگر قصد سفر با خانواده را دارید و کودک در جمعتان هست، به دنبال مقصد گردشگری در شمال باشید که فضایی برای بازی کودکان نیز داشته باشد تا همزمان تمامی اعضای خانواده از سفر و تعطیلات خود لذت سایت kermanshahtour ببرید. این شهرک در کنار دریاچه 4 هکتاری و جنگل های شهر نور احداث شده که از یک طرف می توانید از گشت و گذار در جنگل های دشت نور و اطراف دریاچه لذت ببرید، و از طرف دیگر از امکانات و تفریحات مدرن استفاده کنید. در صورتی که بین 3 تا 5 ماه امکان شرکت در کلاس های دوره را نداشته باشید می توانید از مرخصی تحصیلی استفاده کنید. برای مطالعه دستورالعمل تعداد غیبتهای مجاز در کلاس ها، شرکت در آزمونهای داخلی و شرایط مرخصی تحصیلی اینجا کلیک کنید. برای مشاهده برنامه آموزشی آنلاین اینجا را کلیک نمایید. همچنین برای بازدید از سایر اماکن دیدنی استان نیز میتوانید از نقشهی زیر استفاده کرده و همراه یلدامدتور بمانید.

دوره راهنمای تور طبیعتگردی شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران، زیر نظر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است و شما مدرک خود را از این سازمان دریافت میکنید. در زیر تعدادی از تفریحات، که در فضاهای بکر و طبیعی دلچسب است و تفریحات مدرن لیست شده است. پیاده روی در جنگل:یکی از لذت بخش ترین و ساده ترین تفریحات پیاده روی در جنگل و فضاهای طبیعی شمال است، اینکار با طبیعت سرسبز شمال و هوای مطبوعش بسار دلچسب است.البته باید دقت داشته باشید جنگلی که انتخاب میکنید فضایی امن و مطمعن داشته باشد. آن وقت است که تمام ناممکنهای طبیعت ممکن میشوند و دنیا حال و هوایی متفاوت به خود میگیرد. چیزی که در نگاه اول میتواند دید تصویر زیر است این تصویر در چند ثانیه بسیاری از کاربردهای این اپلیکیشن را بیان کرده است که بهراحتی نیز بسیاری از آن­ها قابل فهم میباشند. زمانی که برای اولین بار چیزی را مشاهده میکنیم در ذهن خود تعریفی از آن را میسازیم اینکه چیست و چه امکاناتی دارد و آیا میتواند به ما کمک کند یا نه که مجموع همه این­ها یک حس را نسبت به این اپلیکیشن ایجاد میکند این حس اولیه میباشد که بسیار هم حس مهمی است؛ هر چه زودتر کاربر بتواند این تعریف را در ذهن خود ایجاد کند و تکلیف خود و اپلیکیشن را مشخص کند بهتر میباشد.

در این بازی جذاب ترین لحظه زمانی است که دوست شما با توپ خود واژگون میشود و برای برگشتن به حالت عادی تلاش میکند و دست و پا میزند. هر چند آن مکان هم در فهرست مراکز نگهداری از حیات وحش، تحت عنوان باغ وحش قزوین گنجانده شده اما با سایر باغهای وحش متفاوت است. این دهکده به زیباترین زیستبوم کشور برای حیات انواع جانوران شهرت یافته است. از انجا که شمال ایران از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه خوش آب و هوایی قرار دارد، سفر به این مناطق توریستی انتخاب بسیاری از مسافران و توریستان شده است. کشور عزیزمان ایران سرشار از مناطق گردشگری و توریستی با طبیعت بکر و بی نظیر است. گشت و گذار در جنگل با اسب: افرادی که عاشق اسب و سوارکاری هستند بهترین مکان برای سوارکاری جنگل های شمال است به شما پیشنهاد میکنم حتما یکبار تجربه کنید. اگر علاقه به درسها به صورت مجزا دارید و نمیخواهید دوره را کامل ثبت نام کنید، میتوانید به صورت تک درس ثبت نام کنید. سقف غیبتها، کمتر از یک سوم هر درس و دوره است و در صورت غیبت بیشتر، فرد باید مجدد دوره را بگذراند.

در صورتی که فرصت شرکت در یک کلاس را از دست بدهید باید آن سرفصل را به صورت تکدرس خریداری کرده و در کلاس شرکت کنید، همچنین در صورتی که در یک کلاس غیبت بیش از حد مجاز داشته باشید از آن درس حذف شده و باید مجدد آن سرفصل را به صورت تکدرس خریداری کرده و در کلاس شرکت کنید. قایقرانی: یکی از پرطرفدار ترین تفریحات قایق سواری در دریای شمال است، ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر طرفدار آب هستید اینبار قایقرانی در دریاچه ای طبیعی را تجربه کنید و از حس آرامش و زیبایی دریاچه لذت ببرید. بعد از این کاربر به پایین­تر حرکت خواهد کرد با تصویری بسیار باکیفیت و زیبا مواجه خواهد شد این تصویر بهتنهایی میتواند خود کاربر را مدت زیادی در اپلیکیشن ما نگه دارد و از اینکه در حال آشنایی با ما میباشد لذت ببرد و اینکه در اینجا متوجه میشود که کاربری توانسته است که عکسی را شیر کند و در مورد آن بنویسد متوجه میشود که در این اپلیکیشن خیلی راحت میتواند از تجربه دیگران استفاده کند. امیدواریم که سفری خوب و خوش را در پیش داشته باشید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید.

شما مسافران و گردشگران عزیز میتوانید ساعات خوشی را همراه با خانوادهی خود در کنار حیوانات دوستداشتنی، در آب و هوای خوش بوستان باراجین داشته باشید. به روایتی میتوان اینطور گفت که در این پارک، حیوانات به طور آزادانه در کنار هم به زنگی مسالمتآمیز پرداختهاند. محوریت آموزش راهنمای گردشگری طبیعت عبارت است از سفر مسئولانه در طبیعت بدون آسیب زدن به آن. حال او با این اهداف زیبا، علاوه بر احداث باغ وحشی متفاوت، موجب کارآفرینی برای هزاران نفر نیز شده است. همچنین جالب است که بدانید این مرکز، بر خلاف رویهی متعارف در باغهای وحش، گونههای وحشی کاملا به انسان و حتی به سایر گونهها خو گرفتهاند و به عبارتی نیمه اهلی شدهاند. مردی اسرارآمیز به نام نادررضا نوری یا همان مهندس نوری دهکده طبیعت، مردی 60 ساله با قدی بلند و سبیلهای آرایش شده و سفیدش نظم طبیعت و هستی را به هم ریخته و دوستی عجیبی را بین حیوانات اهلی و وحشی این پارک ایجاد کرده است. در این بازی شما با تیرو کمان در فضای باز و طبیعت شمال باید از خود دفاع کنید و رقبای خود را شکست دهید. اگر به دهکدهی طبیعت قزوین سفر کردید، میتوانید یک وعده ناهار و یا شام به یاد ماندنی را هم در کنار عزیزانتان، در آلاچیقهای زیبای احداثی، صرف کنید.

همین موضوع سبب شده دهکدهی طبیعت قزوین جزو 16 جاذبهی گردشگری منحصر به فرد کشور به شمار رود. حتما میگویید نه اما کافی است پا به دهکدهی طبیعت قزوین بگذارید. در صورتی که بخواهید در دوره راهنمای تور کوهستان، راهنمای تور دوچرخهسواری، راهنمای سافاری یا راهنمای پرندهنگری شرکت کنید، لازم است ابتدا دوره راهنمای تور طبیعتگردی را گذرانده باشید. علاوه بر دوره راهنمای تور طبیعتگردی، ارسباران دورههای آموزشی دیگری را نیز زیرنظر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تدریس اساتید معتبر و حرفهای در حوزه گردشگری برگزار میکند که عبارتند از: مدیر فنی بند ب، راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی، راهنمای تخصصی گردشگری کودک، راهنمای تخصصی زمینگردشگری، راهنمای تخصصی دوچرخه سواری، راهنمای تخصصی کوهستان، راهنمای سافاری، راهنمای تخصصی پرنده نگری و این دورهها در ساعات مختلف برگزار میشوند. معمولا نسل جوان و نوجوان در سفر خواهان تفریحات مدرن و هیجان انگیز هستند و اکثرا دوست دارند علاوه بر جادبه های طبیعی تفریحات جدیدی رو هم تجربه کنند، در شمال معروف ترین این تفریحات تلکابین است که در رامسر و نمک آبرود قرار دارد، البته باید بگوییم بعد از گذشت چندین سال و رونمایی تفریحات هیجان انگیز مدرن تلکابین طرفداران کمتری پیدا کرده است. ماهیگیری: اگر خواهان آرامش هستید و طرفدار بازی های گروهی هیجان انگیز نیستید به شما ماهیگیری را پیشنهاد میکنیم، حتی اگر تجهیزاتش را ندارید میتوانید از تجهیزات باشگاه های ماهیگیری مستقر در کنار دریاچه ها استفاده کنید.

فراگیران باید توجه داشته باشند، پس از ثبت نام در صورت انصراف از دوره، شهریه پرداختی از زمان ثبت نام تا یک هفته قبل از شروع اولین جلسه کلاس با کسر 20% و از 7 روز تا قبل از شروع اولین جلسه کلاس با کسر 50% عودت داده میشود.انصراف فراگیر بعد از شروع اولین جلسه کلاس، حتی در صورت شرکت نکردن در کلاس شامل عودت وجه نمیشود. پرداخت اقساط؛ که 40% شهریه را هنگام ثبت نام پرداخت میکنید و مابقی را طی دو فقره چک برای 2 و 4 ماه بعد پس از ثبت نام. تقریبا تمامی مناطق شمال مجهز به زمین های ورزشی هستند ولی اگر به ورزشی خاص علاقه دارید در نظر داشته باشید که مقصد گردشگری که در شمال انتخاب میکنید زمینی برای ورزش موردعلاقه تان داشته باشد. لیزرتگ در فضای باز: بازی لیزرتگ به شکلی است که شما با خانواده و یا دوستان خود به دوتیم تقسیم مشوید و با تفنگ های لیزری در فضای شبیه سازی واقعی جنگل های شمال باهم مبارزه میکنید. کار بعدی­ای که انجام داده است این است که لیست تعدادی از هتل­های تهران را نمایش داده است مزیت این کار این است که کاربر از اینکه این وبسایت هتل نیز ارائه می­کند حس بهتری به این وبسایت پیدا خواهد کرد و اینکه اگر کاربر نیاز به هتل نیز داشته باشد در این صورت ترغیب می­شود که هتل خود را نیز در این وبسایت انتخاب کند.

علاوه بر آن باید به هزینه های سفر خود و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید توجه کنید. برای انتخاب بهترین مقصد گردشگری در شمال علاوه بر تفریحات باید به اسکان نیز توجه کنید.در شهرک دشت نور ویلا ها و بلوک های ویلایی فول امکانات برای اقامت مسافران و توریستان عزیز در نظر گرفته شده است.ولی در صورتی که خودتان جای خاصی را برای اقامت در نظر دارید، میتوانید هر ساعاتی از شبانه روز به دشت نور بروید و از امکانات رویایی شهرک استفاده کنید. تمامی تفریحاتی که در بالا گفتیم همه از علاقه مندی های میانسالان تا کودکان در شهرک توریستی تفریحی دشت نور قرار دارد. البته تفریحاتی که گفته شد بخشی از امکانات توریستی تفریحی شهرک دشت نور است ، شما میتوانید تمامی این امکانات را از قسمت امکانات شهرک دشت نور مطالعه و مشاهده کنید. زمانی که کاربران را مورد بررسی قرار دهیم می­توانیم متوجه شویم که چه چیز­هایی برای کاربران مهم می­باشد و اینکه در کجای اپلیکیشن کاربر بسیار اذیت شده است.

قطعاً می­داند که فردی که از این طریق وارد این صفحه شده است احتمال اینکه اپلیکیشن را نصب کند بسیار پایین می­باشد اما این را نیز بهخوبی می­داند که وجود این پیشنهاد یک ذهنیتی مثبت را در کاربر به وجود خواهد آورد با اینکه کاربر امروز که اینچنین وارد سایت شده است اپلیکیشن را دانلود نمی­کند اما متوجه می­شود که این وبسایت اپلیکیشنی نیز خواهد داشت و ذهنیتی مثبت در اولین ملاقات با ما در او ایجاد خواهد شد و اینکه اگر روزی به دلیل استفاده از این وبسایت احساس نیاز به اپلیکیشن کرد به خاطر می­آورد که وبسایت ما اپلیکیشن دارد و می­تواند آن را نصب کند شاید گفتن بعضی از احساساتی که در درون کاربران ایجاد می­شود کمی ساده باشد اما تأثیراتی که بر روی کاربر می­گذارد و تا مدت­ها با او خواهد بود بسیار زیاد است؛ و اینکه برخورد اول کاربر با کسب­وکار نیز تأثیر زیادی در ذهنیت او نسبت به ما دارد پس باید تا جایی که امکان دارد حس خوب در کاربر ایجاد شود. همچنین فضایی مناسب برای آموزش کودکان و گردش علمی برای آنها فراهم شده است. برای گرفتن گواهینامه دوره راهنمای تور طبیعتگردی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لازم است در آزمونهای آن نمره قبولی را کسب کنید.

یکی از بهترین فصل ها برای سفر به شمال در بهار و تابستان است. البته ناگفته نماند که شمال ایران در تمامی فصول زیبایی مختص خودش را دارد.ولی در فصل تابستان و تعطیلات نوروز بدلیل تعطیلی مدارس و ادارات، سفر به نقاط مختلف بیشتر است. در صورتی که علاقمند به حضور در این پارک هستید و میخواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، بهتر است با شماره تلفن باغ وحش قزوین تماس بگیرید. لازم به ذکر است که علاوه بر موفقیت در آزمونها، فراگیران باید در کلاسها و سفرها حضور داشته باشند زیرا در غیر این صورت پرونده برای ارسال به اداره کل آموزش گردشگری تکمیل نمیشود. مردی که ابهتش همه را میخکوب کرده و در دل حیوانت، عجیب جا باز کرده است. حال بیایید با یکدیگر مروری بر تفریحات جدید در شمال داشته باشیم. برای برگزاری یک سفر در طبیعت، حتما نیاز به کارت راهنمای گردشگری مورد تأیید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هست و در غیر این صورت، برگزاری سفر بدون داشتن کارت راهنمای گردشگری، تخلّف محسوب میشود و در صورت بروز حوادث احتمالی، علاوه بر اینکه آن تور تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد، مسئولیت حادثه به عهده شخص برگزارکننده خواهد بود.