رئیس مؤسسه شهید فلسطین: این پیروزی‌ها حاصل تلاش‌های شهید سلیمانی است

پیروزی فلسطینی‌­ها طی روزهای اخیر و شکست مفتضحانه طرح‌های سازشکارانه از سوی دیگر، موجب شده مردم فلسطین یک بار دیگر انتفاضه خود را شروع کنند؛ ولی این‌­بار معادلات جهانی و نظم نوین در عرصه بین‌المللی بر اساس سنت و وعده الهی در قرآن کریم، با مظلومان و ستمدیدگان خواهد بود و مبارزه برای رسیدن به پیروزی تا محو و نابودی کامل دشمن ادامه خواهد  داشت.

بلال سعد خاطرنشان کرد: بسیاری از دولت‌ها از جمله قطر و امارات وساطت می‌کنند که اسرای اسرائیل آزاد شوند.

قاضی‌زاده هاشمی در این گفت‌وگو ضمن تبریک به مناسبت پیروزی‌های اخیر مردم فلسطین گفت: اینجا در شهرهای متعدد مردم ایران از پیروزی‌های اخیر رزمندگان مقاومت فلسطین اعلام حمایت کردند.  

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان با آرزوی توفیق  برای مردم فلسطین گفت: در این مسیری که شروع کردید با مقاومت و استقامت  بایستید. ملت ایران در کنار  شما هستند و سلام  و همدردی ما را به خانواده شهدای فلسطین ابلاغ کنید.

تشکل­‌های ایثارگری همچنین ضمن لبیک به فرامین مقام معظم رهبری که مسئله فلسطین را مهم‌­ترین مسئله روز جهان اسلام می‌دانند، بر لزوم پیاده سازی اصل انقلابی مقابله با استکبار و حمایت از مستضعفان جهان در سرتاسر عالم تأکید داشته و از آحاد امت اسلام و ملت‌های عدالت‌خواه درخواست می­‌کنند برای حمایت همه جانبه از ملت فلسطین بپاخیزند و از تمام ظرفیت‌ها برای تقویت جبهه مقاومت بهره‌برداری کنند.

در این گفت‌وگوی تلفنی بلال سعد رئیس مؤسسه شهید فلسطین، ضمن ابراز تشکر از حمایت‌های مردم ایران گفت: این پیروزی را به روح شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌کنیم. تمام این پیروزی‌ها حاصل تلاش شهید سلیمانی است که برای به ثمر رسیدن آن تلاش کرد. امروز این برترین پیروزی برای ما است و اسرائیل اذعان کرد که بدترین روز اسرائیل است. در واقع  سال‌ها  طول می‌کشد که اسرائیل از عواقب آن بیرون بیاید. این پیروزی به برکت حمایت ملت ایران از مردم فلسطین است.

بخوان:  خانه باغ اسلامی ندوشن ثبت ملی شد

معاون رئیس جمهور افزود: ما در کنار شما هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: این پیروزی در واقع پیروزی ولایت فقیه آیت‌الله خامنه‌ای، ملت ایران و عزت مسلمانان است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با «بلال سعد» رئیس مؤسسه شهید فلسطین گفت‌وگو کرد.

رئیس مؤسسه شهید فلسطین افزود: تمام مردم جهان شاهد تصاویر و فیلم‌های پیروزی مردم فلسطین هستند. این پیروزی همچنین به برکت برادران حزب‌الله لبنان است و خدا را شاکریم که  خون شهدای حزب‌الله لبنان پایمال نشد.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14020718000913/%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%A4%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AD%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر برای عملیات طوفان‌الاقصی

نصر من الله و فتح قریب

در این بیانیه  آمده است:

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای فلسطین که مظلومانه در حملات کور به غیرنظامیان به شهادت رسیدند، گفت: دشمنان شما آنقدر حقیر هستند که در نبرد رو در رو فرار می‌کنند و افراد غیرنظامی را با بمباران به شهادت می‌رسانند.  

تشکل­‌های شاهد و ایثارگر ضمن محکومیت شدید اقدامات ددمنشانه رژیم کودک‌­کش صهیونیستی و عرض تبریک پیروزی چشمگیر و افتخارآفرین به همه ملت­‌های عدالت­‌جو و حقیقت­‌خواه به ویژه رزمندگان جهادگر فلسطینی، بر حمایت از ملت قهرمان فلسطین و دفاع جانانه جوانان انقلابی در عملیات انتفاضه، پای فشرده و بر لزوم حذف غده سرطانی اسرائیل و رژیم آپارتاید تل‌آویو از معادلات فلسطین و منطقه تأکید می‌ورزند.

وی افزود: این کفایت می‌کند که یک ژنرال اسرائیلی بگوید گه اسرائیل می‌تواند غزه را نابود کند، اما ایران هم می‌تواند اسرائیل را نابود کند و همین غزه کوچک توانست ارتش اسرائیل را به زانو درآورد؛ پس چطور اسرائیل می‌تواند غزه را نابود کند؟

بخوان:  شیشه در گیلان؛ از دیلمان تا ژاپن

بیش از ۷ دهه از اشغالگری صهیونیست­‌ها می­‌گذرد و محافل حقوق بشری غرب، کماکان در برابر جنایات این رژیم اشغالگر و نژادپرست، سکوت در پیش گرفته‌اند. آنچه موجب تداوم اینگونه اقدامات رژیم اشغالگر شده است، ابتدا حمایت کامل برخی از کشورها بویژه آمریکا از جنایات این رژیم کودک­‌کش، سپس سازش‌کاری کشورهای عرب منطقه و خیانت آن‌ها به آرمان فلسطین و نهایتاً سکوت کشورهای دیگر است.

تشکل­‌های شاهد و ایثارگر نیز در پی عملیات موفقیت‌آمیز طوفان الاقصی، طی بیانیه‌ای ضمن تبریک پیروزی چشم‌گیر و افتخارآفرین رزمندگان جهادگر فلسطینی، بر حمایت از ملت قهرمان فلسطین و لزوم حذف رژیم اسرائیل غاصب از معادلات فلسطین و منطقه تأکید کردند.

پایان پیام/


مقاومت ستودنی ملت فلسطین در مقابل هتک حرمت­‌های مکرر مسجدالاقصی و جنایات روزانه صهیونیست‌ها در حق اهالی کرانه باختری و نوار غزه در ماه‌­های اخیر، نویدبخش نسل جوانانی است که فلسطین را به بیشه شیران تبدیل کرده و با حرکت به سوی انتفاضه‌ای دیگر، عرصه را بر صهیونیست­‌ها تنگ کرده­ و ضربات مرگباری را بر توان نظامی، اطلاعاتی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، تبلیغاتی و رسانه ای دشمن وارد ساختند.