سردار کارگر: فراجا با غیرت و همت در اجرای قوانین و احکام اسلامی گام بر‌می‌دارد

دلسوزان انقلاب با دیدن هنجارشکنی‌ها دلشان خون شده است

سردار کارگر با طرح این سوال که چه کسانی پای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حریم آل‌الله ایستادند و در همه صحنه‌های دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی حضور داشتند و با وجود مشکلات و نارسایی‌ها در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند؟ اظهار داشت: دلسوزان انقلاب که همیشه و در همه حال با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی صحنه‌ها حاضر بوده‌اند، با دیدن این هنجارشکنی‌ها و ناملایمتی‌های اجتماعی دلشان خون شده است. فلذا مسئولان امر از خدا بترسند و سیاسی‌بازی‌ و مصلحت‌اندیشی‌ را کنار بگذارند. 

برقراری امنیت در کشور اسلامی جهاد فی‌سبیل‌الله است

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه نشست شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور که صبح امروز پنج‌شنبه 29 تیرماه با حضور جمعی از اعضای این شورا در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام، الگوی اصلی انقلاب اسلامی را کربلا و فرهنگ ناب عاشورا دانست و اظهار داشت: امیدواریم تمام مسئولان، دست‌اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد ملت شریف ایران صراط حسینی را که همان صراط الهی است، ادامه دهند و همگی دست در دست هم در تحکیم و ترویج فرهنگ عاشورایی موفق عمل کنیم. 

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پایان گفت: ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پلیس طرح هوشمندانه عفاف و حجاب را که خواست مردم، تکلیف شرعی و وظیفه قانونی است، با اقتدار اجرا و نقشه‌های شوم دشمنان را در جنگ ترکیبی و شناختی نقش بر آب خواهد کرد. 

بخوان:  جشنواره خدمت‌رسانی یک هیأت و اطعام 1100 نیازمند در روز عید غدیر+عکساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14020429000395/%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%AD%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D9%85

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه ضمن قدردانی از سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور و کارکنان جان‌برکف و خدوم آن سازمان که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) به آن‌ها لقب مجاهدان فی‌سبیل‌الله دادند، بیان داشت: باید دست تک‌تک کارکنان این سازمان انتظامی را بوسید که با غیرت و همت در اجرای احکام اسلامی گام برمی‌دارند.

پایان پیام/


رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خطاب به مسئولان تاکید کرد: اینکه امروز به این صندلی‌ها تکیه زده‌اید و در کشور امام زمان (عج) برای خودتان کسی شده‌اید، به برکت خون شهدای والامقام، ازخودگذشتگی جانبازان، مجاهدت رزمندگان و بصیرت مردم شریف، متدین و انقلابی ایران اسلامی بوده است. 

وی افزود: عزیزان شاغل در فراجا باید به شغل خود افتخار کنند؛ چرا که برقراری امنیت در کشور اسلامی جهاد فی‌سبیل‌الله است.

سردار کارگر با تاکید بر اینکه امروز هر مسئولی در تحکیم و ترویج فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و تحقق فرامین امامین انقلاب اسلامی به‌صورت عملی تلاش نکند، فاقد صلاحیت است، گفت: فرماندهان و کارکنان فراجا بدانند که در این حرکت ارزشمند، مردم متدین، انقلابی و ارزشی پشتیبان آن‌ها هستند و از همه مهم‌تر رضایت خداوند و شهدا و عنایت امام حسین علیه‌السلام همراه آن‌ها خواهد.

باعث تاسف است مسئولی صحنه‌های هنجارشکنی را ببیند ولی کاری نکند

بخوان:  نوحه مداح افغانستانی برای قدردانی از مردم ایران و عراق درباره اربعین+فیلم

کارگر نیروهای فراجا را ادامه دهنده صراط مستقیم امام راحل و شهدا دانست و با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای از افراد و به‌ویژه عده‌‌ی معدودی از مسئولان اصرار دارند، اعلام کنند که نقشی در استقرار گشت‌های امنیت که از روز دوشنبه فعال شده‌ است ندارند، تصریح کرد: باعث تاسف است که مسئولی در جمهوری اسلامی صحنه‌هایی از هنجارشکنی عده‌ای را در خیابان‌ها و اماکن ببیند ولی کاری نکند و پلیس را هم که با غیرت و با همت جهت انجام وظیفه و اجرای قانون و شرع به میدان آمده است تضعیف کند.

مسئولی که در تحقق فرامین امامین انقلاب تلاش نکند فاقد صلاحیت است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به کم‌رنگ شدن معنی‌دار حضور پلیس طی ماه‌های اخیر در برخورد با خودنمایی‌های غیراسلامی و هنجارشکنی‌های تعدادی از افراد در جامعه گفت: در این مدت بقیه دستگاه‌های ذی‌ربط و متولیان امر که ۲۵ دستگاه هستند چه کرده‌اند؟ فقط حرف زدند و لذا مشاهده می‌کنیم که هر روز وضعیت بدتر از روز قبل می‌شود. کاری نمی‌کنید حداقل سکوت کنید؛ کمک نمی‌کنید حداقل مانع اجرای قانون در کشور نشوید. از چه چیزی می‌ترسید؟ مطمئن باشید همان‌هایی که در خیابان‌ها برای خودنمایی و هنجارشکنی می‌آیند هم به امثال شماها رأی نخواهند داد.