سعید حدادیان، مهدی رسولی و امیر عباسی مطالعه کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی» را توصیه کردند+عکس و فیلم

این مداح خاطرنشان کرد: به لطف خدا انقلاب خمینی با زعامت امام خامنه‌ای به انقلاب حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف متصل خواهد شد.

 

فیلم اظهارات سعید حدادیان درباره کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی»

در اوج روزهای اغتشاشات ایران عملکرد ۵ رسانه ضدایرانی (بی‌بی‌سی فارسی وابسته به دولت انگلیس، ایران اینترنشنال وابسته به دولت سعودی، صدای آمریکا و رادیو فردا وابسته به دولت آمریکا، من و تو وابسته به جریان بهائیت) و صفحات مجازی آنها در بازه زمانی ۲۳ شهریور تا ۹ آبان (۴۶ روز) مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه بررسی‌ها نشان داد این ۵ رسانه فارسی زبان، بیش از ۳۸ هزار دروغ را درباره حوادث سال ۱۴۰۱ ایران منتشر کرده‌اند.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14020628000278/%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%84%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%B2%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C

مهدی رسولی مداح اهل بیت(ع) نیز در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با انتشار تصویری از این کتاب، مخاطبان خود را به خرید و مطالعه کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی» دعوت کرد.

غربی‌ها در ایام اغتشاشات روزی ۸۲۶ دروغ گفتند

پایان پیام/


امیر عباسی دیگر مداح کشورمان هم در خصوص این کتاب اظهارداشت: نام این کتاب کلید واژه‌ای حقیقی است که ضدانقلاب آن را برای حمله به ارزش‌ها دستمایه قرار داده و در واقع برای حمله به انقلاب و جمهوری اسلامی چاره‌ای جز دروغ قتل مهسا امینی و فتنه‌ زن، زندگی، آزادی نداشتند.

دعوت مهدی رسولی به مطالعه کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی»

بخوان:  ویدیو / سقایی در چند متر مکعب عشق

به گزارش فارس، این کتاب به همت حمیدرضا تاجی و بر مبنای تولیدات تحقیقی گزارشگران و خبرنگاران فارس در ۳ فصل و ۲۳۸ صفحه گردآوری شده است. این کتاب را از طریق لینک فروشگاه انتشارات خبرگزاری فارس تهیه کنید.

وی افزود: آنها غافل بودند چون حرکتی که با دروغ شروع شود، از حقیقت شکست می‌خورد و این ننگ و عار تا قیامت به چهره‌ نفاق خواهد ماند.

وی افزود: این دروغ‌ها در ۴۶ روز مطرح شده است. اگر تقسیم کنیم، روزی ۸۲۶ دروغ روزانه می‌شود. این کتاب را تهیه و مطالعه کنید.

با انتشار این کتاب چهره‌های سرشناسی در کشور به حمایت و ترویج از این کتاب برای برملا شدن دست این رسانه‌های دروغ‌پرداز پرداختند. سعید حدادیان مداح سرشناس کشورمان در مجلس عزاداری هیأت رزمندگان غرب تهران با اشاره به مظلومیت سیستم و نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: در این کتاب با عنوان «دروغ زن، زندگی آزادی» ماجرای ۳۸ هزار دروغ که در مدت محدودی در رسانه‌های غربی مطرح شد، بیان شده است. درست کردن این دروغ‌ها خیلی سخت است و زمان می‌برد.

دشمن برای سال ۱۴۰۱ یک عملیات همه جانبه علیه ایران را برنامه‌ریزی کرده بود و قرار بود جنگ ترکیبی مهرماه، به بهانه مشکلات اقتصادی و با محوریت دانشگاه‌ها کلید بخورد. دشمن مترصد اجرایی کردن برنامه خود بود، اما فوت مهسا امینی در شهریورماه این فرصت را در اختیار ضدانقلاب داد تا برنامه خود را جلو بیندازد. درگذشت این دختر که کُرد و اهل سنت بود، تمام مختصات لازم برای شروع یک ناآرامی را در اختیار دشمن قرار می‌داد.

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی» که به مهمترین دروغ های ضدانقلاب و اپوزیسیون در ماجرای اغتشاشات سال ۱۴۰۱ می‌پردازد از سوی انتشارات خبرگزاری فارس چاپ شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بخوان:  زمین لرزه ی ۶.۱ ریشتری فیلیپین را لرزاند

نام کتاب «دروغ زن، زندگی آزادی» یک کلیدواژه حقیقی است