صرافی کوینکس Exchange Coinex -ایران ارز دیجیتال

سرعت سایت: اگر سرعت سایت پایین باشد ، حین تراکنش احتمال MISS شدن تراکنش و از دست رفتن پول شما وجود دارد . اگر در این سایت ارز فیات(مثل یورو) دارید ، اصلا نگران نباشید! اگر اعتبار و همچنین امنیت سایت پایین باشد ، کیف پول ، امکان دارد دریافت کمی از ارز را انجام دهد یا اتفاقات غیره . توجه داشته باشید که صرافی های ارزهای رمزپایه از جمله CoinEx پلتفرم هایی برای ترید و خرید و فروش رمز ارزها هستند و از امنیت کافی برای نگهداری این دارایی ها برخوردار نیستند. خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز با استفاده از صرافی های رمزنگاری شده انجام میشود. نوع دیگری از صرافی های آنلاین که در قالب کریپتوکارنسی ها داخل میشود . در طول مدت طرح، مقدار جایزه براساس حجم معاملات تمامی شرکتکنندگان تعیین میشود. قیمت معامله: در تمامی سایت های ارز ، تفاوت های اندکی در قیمت ها بخاطر حجم معامله وجود دارد .

البته حجم بالای معامله خود ویژگی مثبتی برای سایت است ، که شما باید از بین سایت های معروف ، سایت با قیمتی بهتر را انتخاب کنید . صرافی ای که توسط یک فرد چینی-کانادایی تبار ساخته شد وانواع رمزارزها اکنون در داخل آن به فروش میرود که البته کمی سختگیری بابت تحریم دارد . به معنای دیگه اگه شما اوردری رو در صرافی بزارید بدین معنیه که شما یا سفارشی برای فروش قرار دادید در لیست فروشندگان یا سفارشی رو در لیست خریداران قرار دادید. امنیت سایت ، بسیار بالاست اما ادعاهای بی مستندی ، درفضای مجازی مبنی به هک این صرافی در بُرهه های مختلف به گوش میرسد که بایننس آنرا تکذیب کرده است . 🔵 در حالی که بسیاری از صرافی های معتبر دنیا مثل بایننس ایرانی ها را تحریم کرده اند و ورود با آی پی ایران می تواند به بلوک شدن حساب و دارایی کاربران منجر شود، صرافی CoinEx نشان داده است که با ایرانی ها مشکلی ندارد و حتی احراز هویت در این صرافی برای ایرانی ها امکان پذیر است.

بخوان:  پای درس آقا| غدیر، پاسخ محکم طرفداران اسلام سکولار است

پیشنهاد پیمان بنده سری به شما ، استفاده از مشاوره خرید ارز دیجیتال برای رسیدن به سود بیشتر از راهی آسان برای شما. در مرحله بعد از صرافی یا عرضه کننده ارز دیجیتال بخواهید که ارز دیجیتال را به این آدرس منتقل کند. صرافی ها ، بطور معمول ، یا محل خرید و فروش مستقیم ارز ( مانند ارزدیجیتال بیت کوین ) ، هستند ، یا واسطه یک خرید و فروش میشوند . این پلتفرم ، به صرافی بی واسطه مشهور است و خود بصورت مستقیم به خریدوفروش میپردازد . این یک لایه دیجیتالی است که کل کره زمین را پوشش می دهد. یک سایت با رابط کاربری جذاب دارک! اعتبار سایت: چقدر تراکنش ها در آن سایت بالاست؟ در صرافی ها ما میتوانیم ، ارزی را خرید کنیم یا بفروشیم ، روندهای نموداری قیمت و بازار سهام آنرا مشاهده کنیم و عرضه وتقاضای آنرا ببینیم . اما ما ، درمورد صرافی های آنلاین ارز دیجیتال قصد داریم صحبت کنیم .

همگی از خدمات سایت است . در حال حاضر صرافی کوینکس حداکثر میزان برداشت ارز از حساب کاربری خود را بدون نیاز به احراز هویت ۱۰ هزار دلار اعلام کرده است. واریز و برداشت رمز ارزهای AVAX و FIRO یک ساعت قبل از تاریخهای اعلام شده به حالت تعلیق درخواهد آمد. در این مطلب از سری مقالات ارز دیجیتال دنیای ترید، به آموزش ترید فیوچرز در صرافی کوینکس و مسائل پیرامون آن، مانند نحوه گذاشتن حد سود و حد ضرر در فیوچرز کوینکس، آموزش معاملات لانگ و شورت در کوینکس فارسی میپردازیم.

این یک لایه دیجیتالی است که کل کره زمین را پوشش می دهد.

بخوان:  رئیس جمهوری چین: خواستار توسعه همکاری راهبردی و جامع میان پکن و تهران هستیم

برای بدست آوردن توکن کوینکس کافی است که مقداری ارز دیجیتال را که در کیف پول خودتان دارید به توکن کوینکس تبدیل کنید و در کیف پول آن نگهداری و ذخیره اکسچنج کوینکس coinex کنید. هر واحد از توکن کوینکس در این لحظه با قیمت ۰.۰۴۳۹۳۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۷۶۵ تومان معادل ۱,۴۳۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۰۰.۵۵ هزار دلار است. جایی که ارزهایی مانند دلار ، ریال ، روپیه و … همچنین به نماد SSL سایت و دسترسی هایی که از شما میخواهد دقت کنید . کارمزد: سایت چقدر از شما کارمزد میگیرد؟ Cross: با انتخاب یکی از اهرمهای 3 تا 100، اهرم انتخاب شده بر روی همه داراییها شما ثار خواهد گذاشت و همه داراییهای شما را در معرض ریسک قرار میگیرند. البته پس از اینکه wallet یا کیف پول خودرا انتخاب کردید باید کار را شروع کنید .