صنعت گردشگری رکورد زد – ایسنا

هند نیز همچنان رتبه دوم خود در صنعت گردشگری را برای ششمین ماه متوالی در ماه سپتامبر با ۸۳ هزار و ۲۶۵ بازدیدکننده از ۷۶ هزار و ۲۴۹ نفر در آگوست در اختیار داشت؛ در حالی که مالزی با ۷۹ هزار و ۶۹۲ مسافر نسبت به ۶۳ هزار و ۹۰۵ نفر در ماه قبل، در جایگاه سوم فهرست برترین کشورهای صاحب این گردشگران قرار گرفت.

به نقل از تایمز، بر اساس آخرین آمار گردشگری سنگاپور تعداد بازدیدکنندگان بین‌المللی سنگاپور در ماه سپتامبر برای هشتمین ماه متوالی رشد را تجربه کرد تا رکورد دیگری پس از کووید به ثبت برساند.

اندونزی برای ششمین ماه متوالی با ۱۱۵ هزار و ۴۳۳ بازدیدکننده از ۱۰۸ هزار و ۲۵۲ بازدیدکننده در ماه قبل بالاترین حجم ورود گردشگران را داشت.  

در ابتدای سال تا به امروز سنگاپور حدود ۳.۷ میلیون بازدیدکننده بین‌المللی را گزارش کرده است؛ در حالی که گردشگری سنگاپور انتظار داشت چهار تا ۶ میلیون بازدیدکننده بین‌المللی برای سال اعلام شده در جولای داشته باشد.

حدود ۲.۲ میلیون نفر از این گردشگران در سه ماهه سوم امسال وارد شدند؛ در حالی که این رقم در سه ماهه دوم حدود ۱.۳ میلیون نفر و در سه ماهه اول ۲۴۶ هزار و ۱۴۵ نفر بود.

ایسنا/خراسان رضوی تعداد گردشگران سنگاپور برای هشتمین ماه متوالی در سپتامبر افزایش یافت و به ۷۵۲ هزار و ۳۰۵ نفر رسید.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401071909877/%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%AF

استرالیا با ۷۹ هزار و ۱۵۰ بازدیدکننده از ۵۶ هزار و ۹۱۷ نفر در ماه آگوست، چهارمین مقصد بزرگ گردشگران در ماه سپتامبر بود.

بخوان:  مدرسه حجتیه، یادگاری از تاریخ و دیانت در لرستان

در ماه سپتامبر ۷۵۲ هزار و ۳۰۵ بازدیدکننده ثبت شده بود که از ۷۲۸ هزار و ۷۴۴ بازدیدکننده ثبت شده در ماه آگوست بیشتر بود. اگرچه این رقم جدید بسیار کمتر از ۱.۵ میلیون ثبت شده در سپتامبر ۲۰۱۹ قبل از همه‌گیری است.

همچنین چین به عنوان بزرگ‌ترین بازار ورودی سنگاپور از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹، در ماه سپتامبر روند صعودی جذب گردشگران را پشت سر گذاشت و تنها ۱۳ هزار و ۶۰۱ بازدیدکننده داشت. این رقم نسبت به ۱۴ هزار و ۷۳۵ بازدیدکننده آگوست کاهش یافته و به‌ طور قابل‌ توجهی کمتر از ۲۴۸ هزار و ۵۶۸ بازدیدکننده در ماه مشابه سال ۲۰۱۹ است.