مشاوره راه اندازی سیستم مانیتورینگ ISP , ICP , SOC , NOC , D مشاوره | asilight

این محصول با یکپارچه کردن تصاویر امکان پردازش آن را فراهم و ایمنی مراکز را بالا می برد. در ویدئو وال با ارائه تصاویر واضح و خلاقانه پیام خود را به مردم می رسانند. اعلام وضعیت فرودگاه و مسائل مهم سیاسی امنیتی از دیگر کارایی ویدئو وال می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره پیرامون خرید video wall و تجهیزات مرتبط با الکتروویژن تماس بگیرید.

با توجه به نوع نمایشگر و شیوه نصب و راه اندازی، ویدئو وال ها را می توان به شکل مسطح، منحنی یا 3D تولید نمود. حتی این احتمال هم وجود دارد که آنها را در سایز کوچک تولید کرد که قابل جابجایی و حمل باشند. یا می توان در سایز بزرگ آن را ساخت که نمای ساختمانی چند طبقه را پوشش دهد. هرچه یک ویدیو وال فاصله‌ی Bezel to Bezel (از قاب یک نمایشگر تا قاب نمایشگر مجاور) کمتری داشته باشه، قیمت اون ویدئو وال بیشتره.

ویدئو وال LED

البته باید در نظر داشت کاهش فاصله قاب تا قاب در ویدیو وال ال‌سی‌دی منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های مهم ویدئو وال ال سی دی آلودگی صوتی و حرارتی بسیار کم ویدئو وال آن‌ها است. به طور کلی پردازنده های ویدئو وال ها تغییر مقیاس تصاویر را با کیفیت تر از اسکیلر های داخلی نمایشگرها انجام می دهند. این تفاوت را می توان به وضوح برای بزرگنمایی تصاویر در آرایه های بزرگتر از 2×2، یا زمانی که تصاویر با رزولوشن بالا کوچکنمایی می شوند، مشاهده کرد. مورد دوم بخصوص برای کاربردهایی که در آن جزئیات مهم نمودارها، اطلاعات و تصاویر دوربین ها علیرغم ابعاد کوچک تصویر باید خوانا و واضح باشند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بخوان:  برنامه‌ریزی مسجد جمکران برای شهادت امام عسکری (ع) و آغاز امامت امام زمان (عج) با 20 برنامه

اجزای تشکیل‌دهنده سیستم ویدئو شهری

مشاوره راه اندازی سیستم مانیتورینگ ISP , ICP , SOC , NOC , D مشاوره | asilight مکعب های پروجکشنی و LCD های صفحه تخت به دلیل روشنایی بسیار زیادشان انتخاب محبوبی برای سالن های سرباز هستند. پردازنده ی ویدئو وال باید قادر به نمایش تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا بوده و پاسخ سریعی به کنترل کاربر بدهد. سیستم‌های اطلاع‌ رسانی دیجیتال جایگزین سیستم‌های سنتی (پوسترها ، بروشورها و اعلامیه‌های چاپ شده و …) شده‌اند . با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد. با توجه به اینکه تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده اند. استفاده از نمایشگرهای صنعتی بزرگ برای اطلاع‌رسانی و جلب مخاطب در اماکن عمومی و فضاهای بزرگ، از اهمیت خاصی برخوردار است.

  • نرم افزار ویدئو وال در سطح ابتدایی امکان انتخاب محتوای مورد نظر در دستگاههای منبع و نمایش آنها در نمایشگرها را میدهد.
  • هرچند، تعداد بسیار زیادی از ملاحظات محیطی و عملکردی وجود دارند که می توانند در انتخاب تکنولوژی های ویدئو وال تاثیر بگذارند.
  • اما ویدئو وال ها به دلیل قابلیت پخش نمایش یکپارچه از چندین مانیتور تشکیل شده که یک تصویر عریض واحد را نمایش میدهد، همچنین میتوان از هر مانیتور برای نمایش همزمان چند تصویر یا ویدئو استفاده کرد.
  • برخلاف آماتورها ، افراد حرفه ای سیستم را برای افزایش دید تراز می کنند و سیستم را به طور مناسب تنظیم می کنند.
  • وجود برخی ویژگی ها خصوصا استحکام و مقاومت در برابر عوامل محیطی در آنها امری حیاتی است.
بخوان:  آمار و اسامی فوتی‌ها در پیاده‌روی اربعین

خدمات در این مکان ها نیز همانند سایر همایش های زنده در مقیاس بزرگ است به این معنی که تیم پشتیبانی وظیفه ی مدیریت صدا و تصویر شامل کنترل ویدئو وال را برعهده دارند. ویدئو وال های استفاده شده در اماکن عبادتی معمولا متشکل از تعداد کمی مانیتور به منظور دستیابی به بزرگنمایی مناسب تصاویر هستند. پردازنده های ویدئو وال ها برای این کاربرد باید بتوانند کیفیت تصاویر اصلی را وقتی که بزرگنمایی می شوند حفظ کنند. یک پردازنده یا کنترل کننده ی خارجی اختصاصی می تواند انعطاف پذیری بیشتری را برای یکپارچه سازی تصاویر نسبت به پردازش داخلی برای نمایشگرها فراهم سازد. می توان از این پردازنده ها برای اتصال بسیاری از ورودی ها و فرمت های سیگنال مختلف که معمولا از یک ماتریکس سوئیچ مشتق می شوند، استفاده کرد.

سیستم کنفرانس