معرفی مهم ترین جاذبه های کره جنوبی

جاهای دیدنی کره جنوبی، جاذبههای گردشگری مدرن و سنتی سایت kermanshahtour را تشکیل میدهد. مرکز جهانی لوته (Lotte) شامل یک هتل، سالنهای نمایش فیلم، یک موزهی اقوام با نمایشهای سنتی و تفریحاتی نظیر پیست پاتیناژ میشود.دیدار از این مرکز هم برای بچهها و هم بزرگترها جذاب است و صرفنظر از وسایل بازی و جاذبههای آن، مراکز خرید و کارگاههای هنری و نمایشهای فرهنگی بیشماری برای تماشا در مرکز جهانی لوته وجود دارد. درون این محوطه دو موزه (موزه ملی کاخ و موزه ملی اقوام) قرار دارد که هردوی آنها ارزش بازدید را دارند.۱۱. این محوطه همچنین شامل یک تلهکابین میشود.مسیر تلهکابین حدود ۲.۴ کیلومتر است و ۹ دقیقه طول میکشد تا گردشگران به بالای آن برسند. یکی از این معابد به «معبد یکصد حوضچه» معروف است، زیرا در اطراف آن حوضچههای فراوانی وجود دارد که از جویبارهای کوهستانی تغذیه میشوند.وقتیکه از پیادهروی خسته شدید، یک تلهکابین وجود دارد که شما را به بالای کوه سئوراکسان با منظرهای خارقالعاده از کوهها و درهها میبرد. بله. هرکسی که از سئول دیدن میکند، باید بالای برج سئول برود و این شهر را از نمایی ۳۶۰ درجه ببیند.

این کاخ در سال ۱۳۹۵ میلادی در دوران خاندان چوسان ساخته شد و یکی از ۵ کاخ بزرگ در اطراف سئول است. این سنت صدها سال پیش و زمانی رواج یافت که مردان محلی همگی با قایقهای ماهیگیری به دریا میرفتند. معبد جینگوانسا (Jingwansa) که اولین بار در ۳,۰۰۰ سال پیش ساخته شد، برنامههای متعددی برای آشنایی گردشگران با سبک زندگی بودائی و راهبان مقدس دارد.میتوان در برنامهی اقامتی این معبد شرکت کرد و یک شب را میهمان جینگوانسا بود، یا اینکه صرفاً به خوردن یک غذای گیاهی در این معبد بسنده کرد و به سراغ کاوش در ساختمان و مکانهای مقدس آن رفت. برخی از این دهکدهها نظیر بوکچون هانوک در مکان اصلی خود قرار دارند، درحالیکه برخی دیگر از دهکدهها به سبک باستانی و با خانههای قدیمی در هر جایی از کره ساخته شدهاند.این دهکدهها به بازدیدکنندگان فرصت مشاهدهی حال و هوای زندگی در یک خانهی باستانی و همچنین چگونگی زندگی در ۶۰۰ سال پیش کره را میدهند. این دهکدهها در سراسر کره یافت میشوند و در آنها محلههای باستانی و خانههای قدیمی محافظتشدهای به چشم میخورد.این دهکدهها به بازدیدکنندگان حس زندگی در کرهی باستان را میدهند.

بازدیدکنندگان میتوانند در این محوطه پا به آنسوی مرز کرهی شمالی بگذارند، درحالیکه همچنان در اتاق بین مرزی هستند. کرهی جنوبی همچنین با داشتن جاذبههای گردشگری گسترده، از معابد بودائی در قلههای کوه گرفته تا آسمانخراشهای مدرن در سئول، کشورها تضادها محسوب میشود.کره همچنین دارای یکی از منحصربهفردترین جاذبههای جهان است که میتوان از آن دیدن کرد؛ سرزمینی ناشناخته که بخشی از مرز نظامی میان دو کشور کرهی شمالی و جنوبی است و همچنان در حالت جنگی قرار دارد.اگر قصد سفر به کره جنوبی در آیندهی نزدیک را دارید، این فهرست بلندبالا از جاذبههای گردشگری کرهی جنوبی را مطالعه کنید.۱. یکی از تماشاییترین معابد بودائی در کره، معبد بولگوکسا (Bulguksa) نام دارد که از نظر بسیاری، مهمترین معبد این کشور است. همانطور که اطلاع دارید مهمترین چالشی که اغلب مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری قبل و هنگام سفر به خصوص در سفرهای خارجی با آن مواجه می شوند ، عدم آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی در شاخه گردشگری می باشد که این اصطلاحات عمدتا به زبان انگلیسی بیان می شوند و بسیار پرکاربرد هم می باشند ، چرا که ممکن است در مکان های متنوعی اعم از آژانس های مسافرتی ، فرودگاه ها ، هنگام حضور در هواپیما ، هتل و سایت های گردشگری به گوشتان خورده باشد ولی معانی آنها را ندانید ، به این ترتیب در این مطلب سعی کرده ایم که شما را با این اصطلاعات و لغات مهم در این حوزه آشنا کنیم ، پس در ادامه با ما همراه باشید .

کلکسیونهای این موزه بسیار متنوع هستند و قدمت برخی از آثار موجود در آنها به یک میلیون سال قبل بازمیگردد.موزهی ملی کره بهطور ویژه برای خانوادهها و کودکان شگفتانگیز است، زیرا طیف گستردهای از آثار تاریخی را در خود دارد. این خانه که بیشتر شبیه به کاخ سفید در واشنگتن است، محل اقامت رئیسجمهور کره محسوب میشود. اینجا یک ساختمان نیست، بلکه مجموعهای از ساختمانهای مختلف است که هرکدام از آنها کارکردی متفاوت دارند.برخی محل اقامت خاندان سلطنتی و برخی دیگر کتابخانه، اتاق غذاخوری و اتاق ملاقات هستند. هرکدام از این جزایر دارای مسیر پیادهروی مختص به خود با منظرهای تماشایی رو به اقیانوس و صخرهها است. این مراسم از سال ۱۴۶۹ میلادی تا به امروز همچنان پابرجا است.۱۶. ازآنجاییکه دو کشور کرهی شمالی و جنوبی همچنان در وضعیت جنگی نسبت به هم قرار دارند، در مرز میان این دو کشور، یک منطقهی غیرنظامی (DMZ) وجود دارد که بهشدت تحت مراقبت بوده و مینگذاری شده است. این مجموعهی کاملاً امنیتی همچنین میزبان بسیاری از دفاتر دولت قانونی کره و سالنهای ملاقات رسمی است.اینجا مکانی شگفتانگیز برای بازدید است، زیرا شما را با دولت مدرن کره و فرهنگ رسمی این کشور آشنا میکند.

به همین دلیل کره به کشور تضادها معروف است. پارک ملی سئوراکسان (Seoraksan) به تنوع طبیعی آن معروف است، زیرا در این پارک بیش از ۱,۵۰۰ گونهی جانوری و بیش از هزار گونهی متفاوت گیاهی وجود دارد.درون پارک ملی سئوراکسان دو معبد بودائی نیز وجود دارد. اینجا یک مکان توریستی پر از مغازههای خرید سوغاتی و غذای خیابانی است، اما محلهی ایتائهوون (Itaewon) مکانی فوقالعاده برای قدم زدن در همین حوالی نیز محسوب میشود. این پارک ملی زیبا شامل کیلومترها ساحل بکر با بیش از ۳۰۰ جزیرهی مجزا میشود. و البته استثنا هم هست در بعضی از مقاصد که آژانس بتواند برای شما ویزا فوری بگیرد هم امکان پذیر است مثل تور دبی و مژده اینکه حتی دیده شده که در بعضی مواقع قیمت این تورها تا 60% نیز کاهش پیدا می یابد و در ضمن مجموعه ما به تازگی در لیست تورهای خارجی خود گزینه ای با عنوان تور لحظه آخری و همچنین تورهای آفری را اضافه کرده است که می توانید از این قبیل تورها را مشاهده نمایید و حالا تفاوت آن با تور عادی اینجاست که تورهای عادی همیشه و همواره به صورت سیستمی بر روی سایت های گردشگری قابل ارائه می باشد و چه از سمت پرواز و چه از سمت هتل ، تخفیف و آفر و گزینه خاصی را شامل نمی شود که هر زمان که بخواهید می توانید بر روی سایت آنها را رزرو یا خریداری نمایید .

و همچنین نوع هتل ها که برای ارزان شدن تور مسافرتی نقش پرنگی را ایفا می کند ؛ شما می بایستی در لیست هتل های 3 یا 4 ستاره و هم هاستل ها به دنبال محل اقامت باشد و برعکس اشخاصی هستند که به دنبال تورهای لاکچری و گران قیمت هستند و مهمتر اینکه محدودیت مالی ندارند به همین دلیل گزینه های هیجان انگیز بیشتری در انتظار این مسافران است ، این اشخاص می توانند از پروازهای خارجی در رده بیزینس و فرس کلس را داشته باشند و هتل های 5 ستاره یوآل و لوکس با کلی خدمات ویژه و عالی و ضمنا در کنار اینها پکیج های شگفت انگیزی به این مسافران ارائه می شود که کاملا متفاوت و خاص هستند و در حقیقت بطور کلی شما دستتان کاملا باز است که تور ارزان قیمت و یا تور گران قیمت را برای سفر انتخاب کنید و این شما هستید که بنا به نیاز و بودجه تعیین شده تان یکی از این 2 نوع تور مسافرتی را انتخاب می کنید . را در بر می گیرد که نسبت به تورهای داخلی هزینه های بیشتری را می طلبد چرا که می بایستی با هواپیما به آنها سفر کرد و این هزینه را بالا می برد و با توجه به قیمت و نوسان ارز مشتریان خاص خودش را دارد که بنا به سلیقه و بودجه خود می توانید هر کدام از تورهای داخلی و خارجی را برگزینید .

خوب باید به شما بگوییم قیمت تور به مواردی اساسی و مهمی همچون انتخاب ایرلاین یا پرواز ( داخلی – خارجی ) ، انتخاب هتل ( 3 ، 4 یا 5 ستاره ) و زمان سفر شما و خدماتی که می خواهید در تور شما گنجانده شود ، بر می گردد برای مثال شما بنا به بودجه ای که در نظر گرفتید می توانید نوع پرواز و هتل خودتان را براحتی انتخاب کنید و یک سفر مقرون به صرفه و متفاوت را تجربه کنید ! کره جنوبی با فرهنگ، تاریخ، غذاها و مردمان شگفتانگیز خود، هر مسافری را به سمت خود میکشاند.کره جنوبی تاریخی طولانی و شگفتانگیز دارد و میزبان فرهنگی حیرت انگیز، غذاهایی عالی، مردمانی مهربان و زیرساختهای توریستی بسیار خوب نظیر قطارهای سریعالسیر است. رتبه بندی هتل ها بر اساس تعداد ستاره هایشان قطعا می تواند راهنمای بسیار مهم و مناسبی برای شما مسافران باشد تا براساس خدماتی که نیاز دارند دریافت کنند تا بتوانند انتخابی آگاهانه داشته باشند ؛ اما لازم است اطلاع داشته باشید که این رتبه بندی ها مبنای واحدی در سراسر دنیا ندارند و تعداد ستاره ها بر مبنای معیارهای متفاوت و گوناگونی داده می شود که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم و مورد بحث قرارشان می دهیم .

این زنان بدون هیچ تجهیزاتی به زیر آب میروند تا بتوانند انواع مختلف ماهیها را بهعنوان غذای دریای صید کنند. این معبد باستانی حدود ۱۵ دقیقه تا مرکز سئول فاصله دارد و تجربهای از یک معبد بودائی و یک پارک ملی زیبا در کره است. نزدیکترین شهر به این منطقه پانمونجوم (Panmunjom) است.تور بازدید از این محوطه شامل یک بازدید از فروشگاه خرید سوغاتی در کره شمالی و اتاق کنفرانس کمیسیون آتشبس ارتش میشود. شما همچنین میتوانید از این منطقه، صرفاً برای گشتوگذار در اطراف پارک ملی بوکانسان (Bukhansan)، بهعنوان خانهی این معبد، دیدن کنید.در این محوطه کیلومترها مسیر کوهپیمایی به همراه ۳ قله برای صعود وجود دارد. این محوطه و اطراف آن دارای چندین برج دیدبانی، پارک و موزه نیز است.۸. در این مرکز، یک تم پارک سرپوشیدهی بزرگ و یک تم پارک روباز به نام جزیرهی جادویی نیز به چشم میخورد.برای یک تجربهی بزرگتر از یک تم پارک روباز، به پارک اورلند در خارج از سئول بروید که نسخهی کرهای دیزنیلند بهحساب میآید.

کلکسیونهای گستردهی این موزه شامل هنر، تاریخ و باستانشناسی میشوند و تاریخ و فرهنگ و زندگی مردمان کره را روایت میکنند.اگر زمان شما برای بازدید از پایتخت کره محدود است، این موزه یک جاذبهی گردشگری عالی به شمار میآید. برخی از این خانهها اختصاصی هستند و برخی دیگر تبدیل به هتل شدهاند.دهکدهی بوکچون هانوک مکانی محبوب برای گشتوگذار است، زیرا درست در مرکز سئول، بین کاخ گیونگبوکگانگ (Gyeongbokgung) و کاخ چانگدیوکگونگ، قرار دارد.۶. بوسان دومین شهر بزرگ کرهی جنوبی است و مناطق ساحلی آن پر از سواحل و اقامتگاههای زیباست. آیا میدانستید که میتوان در کرهی جنوبی کنار ساحل دریا رفت؟ این جزیرهی آتشفشانی که بهاندازهی یک سفر هوایی یکساعته تا سئول فاصله دارد، مقصد بسیار محبوبی در کرهی جنوبی است. اینجا شهری بسیار تاریخی است و به خاطر محوطهها و معابد تاریخی آن به «موزهای بدون دیوار» معروف است. اینجا خانهی بسیاری از معابد باستانی در دهکدهای با خانههای تاریخی و قدیمی است. مطمئن شوید که حتماً بخشی از زمان بازدید خود از این کاخ را به بازدید از باغ ۳۰ هکتاری کاخ در پشت محوطهی اصلی اختصاص میدهید.

در این پارک مسیرهای کوهپیمایی فراوانی به چشم میخورد که همگی آنها چند دقیقه تا مرکز تجاری شهر سئول فاصله دارند.در سئول یک تلهکابین وجود دارد که شما را از شهر به محوطهی زیر برج میبرد. این دو بخش یادگاری برجایمانده از بناهای اصلی کاخ در دورهی امپراطوری چوسان هستند.میتوان همراه با تورهای پیادهروی هم از این مجموعه دیدن کرد. این دروازه همراه با کاخ گیونگبوکگانگ در قرن پانزدهم میلادی ساخته شد، اما بارها تخریب شد و مجدداً مورد بازسازی قرار گرفت.دروازهی گوانگوامون (Gwanghwamun) در سال ۲۰۱۰ به مکان اصلی خود در مقابل کاخ و میدان گوانگوامون بازگشت و با مصالح اصلی و قدیمی مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت. برج سئول تقریباً بر روی کوهی بنا شده و همراه با بلندی خود برج، به شما امکان ایستادن در ارتفاع ۵۰۰ متری از سطح دریا و شهر را میدهد. مرمت قبلی این دروازه با استفاده از روشهای بازسازی غیرسنتی و با مصالحی چون بتن انجام گرفته بود، اما دروازهی جدید به روشی کاملاً سنتی بازسازی و در ساخت آن از چوب و مصالح دستساز استفاده شده است.هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعدازظهر در مقابل این دروازه، مراسم تغییر نیروهای امنیتی برگزار میشود. اینجا مکانی است که نمیتوان از همه جای آن در یک روز دیدن کرد.

اینجا مکانی جذاب برای گذران اوقات روز و غرق شدن در فرهنگ تجاری واقعی کرهای است. این جزیره به سواحل زیبا و تاریخ و فرهنگ غنی خود افتخار میکند. گیونگبوکگانگ در طول تاریخ بمباران و تخریب شد و بارها مورد مرمت قرار گرفت. این جاذبهی گردشگری، یک دروازهی بزرگ است که در گذشته به پشت دیوارهای دژی راه داشت که کاخ گیونگبوکگانگ در وسط آن بود. این کاخ حتی در سال ۱۵۹۲ به اشغال ژاپنی درآمد.آخرین بازسازی گیونگبوکگانگ به سال ۱۹۹۰ بازمیگردد. پاداش شما در آن بالا، مناظری حیرتانگیز از اطراف و ساحل و همچنین جزیرهی ژاپنی دائِمادو (Daemado) است. هر چیزی، از ابزارهای عصر حجر گرفته تا شبکهی مدرن هنری از هنرمندان کرهای، در این موزه یافت میشود.۹. پارک ملی هالیئو (Hallyeo) حدود یک ساعت با اتوبوس یا خودروی شخصی تا مرکز شهر سئول فاصله دارد.۱۲. پارک ملی سئوراکسان با اتوبوس ۴ ساعت و با خودروی شخصی ۳ ساعت تا سئول فاصله دارد.۷.

جذابیت ایتائهوون زمانی بیشتر میشود که ساکنان آن در هنگام شب برای خرید، غذا خوردن و ملاقات با یکدیگر از خانه بیرون میآیند.شور و حالی در این محله وجود دارد که اتمسفر بینالمللی سئول را به نمایش میگذارد. برای یکبار در طول اقامت شان جزوی از سرویس هتل می باشد . برخی از این خانهها به روی تورهای گردشگری باز هستند و برخی دیگر تبدیل به موزه، رستوران و هتل شدهاند.۴. حتماً از عمارت گیونگهوئِرو (Gyeonghoeru) و حوضچهی هایِنگوونجیونگ (Hyangwonjeong) در این کاخ دیدن کنید. ابعاد این غارها در اندازهی تونلهای راهآهن است.هر زمان در جیجو بودید، حتماً از ساحل جونگمون (Jungmun) برای تماشای زنان غواص دیدن کنید. بخشی از این بازار به روی مصرفکنندگان باز است و رستورانهای فراوانی در آن وجود دارد که خریدهای شما را برایتان میپزند. شما در این محله خانوادهها، کودکان و زوجهای کرهای فراوانی را خواهید دید که همگی در حال لذت بردن از خرید و صرف غذا در رستورانها هستند.افرادی که به دنبال امتحان کردن یک غذای اصیل کرهای هستند، نباید به ایتائهوون بیایند؛ اما اینجا محلی برای امتحان کردن انواع غذاهای بینالمللی نظیر پیتزاهای ایتالیایی و همبرگرهای آمریکایی در سئول است. این باغ پر از راههای مختلف، فضاهای سبز، ساختمانهای پاگودا، جویبارها و دریاچههای رنگارنگ است.۲.

سیت چارتر به صورت شناور : در این حالت چارتر کننده متعهد می شود که تعداد مشخصی صندلی را به صورت رفت و برگشت در یک مسیر پروازی در طی یک دوره زمانی مشخص شده مثلاً یک ماهه به فروش برساند و در این گزینه معمولا رعایت فاصله زمانی مشخص بین تاریخ رفت و تاریخ برگشت بلیط های صادره ضروری نیست . این شهر تاریخی، زمانی پایتخت معنوی خاندان چوسان بود. از میان ۵ کاخ بزرگی که در قرن پانزدهم میلادی از سوی خاندان چوسان (Joseon) در اطراف سئول ساخته شد، کاخ چانگ دیوک گونگ همواره اقامتگاه سلطنتی محبوب پادشاهان بوده است.چانگدیوکگونگ جایی است که پادشاه و خاندان سلطنتی زندگی روزانهی خود را در آن سپری میکردند. این معبد بهطور رسمی از سوی دولت کره بهعنوان قدیمیترین و زیباترین معبد انتخاب شده است. به هنگام سفر به شهر بوسان، حتماً از معبد بئومئوسا و دهکدهی گامِچئون (Gamecheon) دیدن کنید. معبد بولگوکسا خانهی ۷ گنجینهی ملی کره، پاگوداهای مقدس و مجسمههایی از بودا است.این معبد در دامنهی کوه توهام (Toham) در جونگجو (Gyeongju)، پایتخت باستانی کره، قرار دارد. میتوان از این غارها از جنس مواد مذاب سرد شده دیدن کرد. میتوان در این دهکده خیابانهای باریک و کوچک را تجربه کرد و به کاوش فرهنگ کرهای رفت؛ زیرا بسیاری از خانههای قدیمی تبدیل به موزه شدهاند یا اینکه به تشریح فرهنگ کرهای میپردازند.

دیدار از این منطقه تنها در قالب تورهای گردشگری امکانپذیر است. تور دیدار از این خانه شما را به اتاقهای ملاقات و اتاقهای پذیرایی از مقامات رسمی کشورهای دیگر میبرد.این تور یک ساعت به طول میانجامد و شما باید به دلایل امنیتی، حتماً از قبل در آن ثبتنام کنید.۱۴. پس از بالا رفتن از کوه و سوار شدن بر تلهکابین، بخشی از زمان خود را به دیدار از دهکدهی نامسان هانوک (Namsan Hanok) اختصاص دهید. بلندترین کوه کره، هالاسان (Hallasan)، به همراه کیلومترها غار بزرگ از جنس لاوا در جزیره جیجو قرار دارند. اما بد نیست کمی هم در منطقهی کوهستانی اطراف برج گشتوگذار کنید.برج سئول در نزدیکی قلهی کوه نامسان (Namsan) و محوطهی پارک نامسان قرار دارد. دهکدههای هانوک که در معدود نقاط سئول و سراسر کره یافت میشوند، موزههای زنده هستند. این دهکده شامل ۵ هانوک یا خانهی قدیمی و سنتی کرهای میشود که مورد مرمت قرار گرفتهاند.۵. گامچئون یک دهکده با معماری اروپایی بر فراز صخرهای مشرف به دریاست و ورژن کرهای منطقهی سانتورینی در یونان به شمار میآید.عاشقان غذاهای دریایی باید حتماً به بازار جاگالچی (Jagalchi)، بزرگترین بازار تجاری غذاهای دریایی کره، سر بزنند. خانه آبی نام خود را از عمارتها و ساختمانهایی با سقفهای آبیرنگ گرفته است.

صرفنظر از قلهها و جنگلها و مناظر زیبای اطراف، در امتداد مسیر کوهپیمایی خرابههایی از یک قلعهی باستانی نیز به چشم میخورد.۱۷. شما میتوانید از اینجا به کوهنوردی در اطراف بپردازید. این شگفتی طبیعی اسرارآمیز نیز بهمانند پارک ملی یوسمیته (Yosemite) دارای کوهها، دریاچهها، آبشارها، نهرها و کیلومترها مسیر کوهپیمایی و پیادهروی است و به شما اجازهی کاوش در اطراف خود را میدهد. درنتیجه شما میتوانید ماهیهای خریداریشدهی خود را در همان بازار میل کنید.۳. مجموعه کاخ گیونگ بوک گانگ، موسوم به کاخ شمالی، دوران پرآشوبی را در تاریخ کره پشت سر گذاشته است. سئول بهعنوان پایتخت کره، میزبان موزههای فراوانی است. جونگجو تقریباً ۲.۵ ساعت با قطار سریعالسیر تا سئول فاصله دارد.۱۳. جئونجو حدود ۹۰ دقیقه با قطار تا سئول فاصله دارد. این پارک حدود ۴۵ دقیقه تا سئول فاصله دارد.۱۰. درست در مرکز شهر سئول، یک پارک تفریحی قرار دارد. در اینجا فرهنگ و تاریخ موج میزند. این جزیره همچنین کیلومترها مسیر پیادهروی دارد و در آن چشمههای آب گرم فراوانی یافت میشود.۱۵.