پشتیبانی شبکه و نکات حیاتی در انتخاب شرکت نگهداری شبکه

این توانایی ها نقش به سزایی در موفقیتکارشناس پشتیبانی شبکهایفا می کنند و نیاز است تا آن ها را در خدمات حرفه‌ای شبکه‌های کامپیوتری خود پرورش دهد. در این شرایط شما مجبور هستید با تمام شرایط نیرو کنار آمده و هر امتیازی که نیاز است به او بدهید. درحالی که شرکت معتبر پشتیبانی شبکه با قرارداد رسمی قابل پیگیری، تعهد دارد به بهترین شکل ممکن از شبکه شما مراقبت و حفاظت نماید. در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید.

  • پس از بررسی محل، نوبت به راه اندازی و پیاده سازی پروژه مورد نیاز مجموعه می رسد.
  • طیف وسیعی از کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی مشتری ما هستند.
  • در بیشتر موارد، فقط با ارسال تیکت یا یک تماس تلفنی، می توان مشکلات مربوط به کامپیوتر و سرور را حل کرد.
  • هنگامی که این سیستم یا برنامه کامپیوتری در نهایت برای عموم منتشر شد، گفته می شود که “In The Wild” است.
  • البته این مسئله به این معنا نیست که برای فعالیت در این رشته باید حتماً در یکی از رشته‌های گفته شده تحصیل کرد، چرا که شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزش شبکه، مهارت‌های مورد نیاز را آموخته و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در این زمینه آغاز کنید.
بخوان:  حسینی: مردم و نهادهای خوزستان آمادگی خوبی برای پذیرایی از زوار اربعین دارند
با وجود افزایش تعداد پرسنل وپیچیدگی شبکه ما در شرکت فناوری آزمایشگاهی، کیفیت خدمات پیراسیس همچنان رو به بهبود است، و این برای ما بسیار ارزشمند است. کارشناسان یک شرکت پشتیبانی شبکه واقف به این موضوع هستند که کارکنان شرکت مشتری متخصص فناوری اطلاعات نیستند وهمه آنچه برای مشتری اهمیت دارد، تداوم کسب و کارشان با راندمان بالا است. کارشناسان باید توضیحات ساده و کاربردی را در مورد آنچه در حال رخ دادن است، به شما ارائه دهند. یک شرکت معتبر وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه از زمانی که شما به مشکل بر میخورید یا درخواستی را اعلام می کنید ، تضمین می کند که در حداقل زمان ممکن (با توجه به مشکل و اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما) درخواست شما را انجام دهد.

پشتیبانی شبکه و نکات حیاتی در انتخاب شرکت نگهداری شبکه یک ساعت قطعی شبکه یا کندی اینترنت یا کار نکردن کامپیوترها، سرورها و نرم‌افزارهای مالی و اداری به معنای مختل شدن کسب و کار در آن یک ساعت است. خطرات ویروس‌ها و عدم پشتیبان‌گیری از اطلاعات حیاتی شرکت هم که جای خودش را دارد و ممکن است حتی حیات کسب و کار شما را به خطر بیندازد. وقتی دو یا چند کامپیوتر و سرور به هم متصل باشند و بین هم اطلاعات رد و بدل کنند تشکیل یک شبکه را می‌دهند. این شبکه کامپیوتری به همراه نرم‌افزارهای تخصصی و مالی و اداری، ایستگاه‌های کاری، سرورها، ماشین‌های اداری و اینترنت، لازمه هر کسب‌و‌کاری در فضای رقابتی امروز است. نیرویی با تخصص های مختلف نیاز داریم ؛ با توجه به گستردگی خدمات شبکه نگهداری شبکه و وجود تخصص های مختلف مانند میکروتیک، مایکروسافت، ویپ، دوربین مداربسته و… در این حوزه یافتن نیرویی که تخصص کافی در همه این امور داشته باشد کاری بسیار سخت است.

بخوان:  حامد محقق معاون شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران شد

سوالات متداول پشتیبانی شبکه

بعد از ۸ سال همکاری یکی از بهترین عواملی که باعث موفقیت این فعالیت شده است اعتماد و درک متقابل از مسائل طرفین است. این درک متقابل باعث شده است ما در طول این سال‌ها از سرویس‌های شرکت پشتیبانی شبکه پیراسیس رضایت کامل داشته باشیم و دغدغه‌ای بابت خدمات IT حس نکنیم. با برون سپاری نیاز های IT خود به یک شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه، شما از مزیت تجربه و دانش آن‌ها بهره می‌برید.

بررسی و نظارت بر ارتباطات

چون زمانی که یک سیستم مختل میشود، پرسنل نمیتوانند به کار خود ادامه دهند. زیر ساخت شبکه از نیازهای یک تجارت برای شروع و ادامه حیاتش نشات میگیرد. قابل انکار نیست که زیر ساخت از مهمترین نیازهای هر شرکت بوده و اگر دچار اختلال شود، مشکلات زیادی را برای همه مراحل کار به وجود می آورد. پشتیبانی سخت افزار و پشتیبانی شبکه کامپیوتر یكی از واحدهای شرکت شایگان میباشد كه وظیفه پشتیبانی سخت افزار و استفاده کننده آنها را در قالب قرارداد تعمیر و نگهداری سخت افزار دارد.

چرا مشتریان ما پشتیبانی و نگهداری شبکه خود را به پیراسیس برون سپاری کرده‌اند