کتاب «جهاد تبیین» در یک سال 55 هزارتایی شد

کتاب «جهاد تبیین» که توسط حجت الاسلام «سعید صلح میرزایی» گردآوری و تدوین شده، نخستین بار در اواخر دی ماه سال گذشته منتشر شد و در حال حاضر، با انتشار ۵۵ هزار نسخه از این کتاب، چاپ «بیست و دوم» آن در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

«جهاد تبیین» موضوعی است که در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بارها مورد تأکید و اشاره قرار گرفته و رهبر انقلاب اسلامی ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند. از منظر ایشان، کار انقلاب از اساس با تبیین، روشنگری، بیان منطقی، مستدل و دور از جنجال بوده و بدون تبیین، قطعاً هیچ فکری و هیچ اندیشه‌ متقنی، توفیق رواج و اعتقاد عمومی را پیدا نخواهد کرد. رهبری از این حرکت روشنگرانه با عنوان «جهاد» یاد می‌کنند و «جهاد تبیین» را یک فریضه قطعی و فوری می‌دانند و در این عرصه، هرکسی که می‌تواند باید اقدام کند و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، در سالگرد انتشار کتاب «جهاد تبیین»، چاپ بیست و دوم این کتاب با محتوای به روزرسانی شده توسط انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) روانه‌ بازار نشر شد.

پایان پیام/


لازم به ذکر است، ۳۲ صفحه شامل بیانات یک سال اخیر رهبر معظم انقلاب در موضوع «جهاد تبیین» در چاپ جدید به کتاب اضافه شده و چاپ بیست و دوم، در ۴۱۶ صفحه منتشر شده است.

بخوان:  روایت اشغال وحشیانه ایتالیا در یک موزه

مخاطبان می‌توانند این کتاب را از کتابفروشی‌های سراسر کشور یا از پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir  تهیه کنند.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14011105000711/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%84-55-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%AF