کفیل: وظیفه بسیج کارمندان تحقق دولت اسلامی است

در ادامه مراسم فضل‌الله کفیل رئیس پایگاه بسیج ادارات، برگزاری یادواره شهدا را همزمان با سالگرد ۲ کارگزار نمونه شهیدان رجایی و باهنر، زمان‌بندی مناسبی دانست و گفت: شهیدان رجایی و باهنر با حکمرانی در دولت اسلامی به ما آموختند که راه آن‌ها را باید زنده نگه داریم و حرکت آن‌ها راه روشنی برای آیندگان است.

نقش مهم بسیجیان در جهاد تبیین

در بخشی از این مراسم پیکر شهید «حبیب‌الله شیری جعفرزاده» در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور اعضای فعال بسیج ادارات به ویژه بسیجیان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، تشییع و شهید «ایرج میرابی‌زاده» به عنوان شهید کارگزار نمونه معرفی شد. 

پس از آن از ۳۲ خانواده شهید شاخص وزارتخانه‌ها از جمله شهید «سیدمحمدعلی رحیمی» به عنوان شهید شاخص سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سال ۱۴۰۲ تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم حمید مردانیان، مشاور امور ایثارگران وزارت راه و شهرسازی و دبیر یادواره شهدای شاخص دولت گفت: بنابر تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از راه‌های زنده نگه‌ داشتن جهاد تبیین، برگزاری یادواره‌ها و حضور در میدان است.

به گزارش خبرگزاری فارس، یادواره شهدای شاخص دولت ۱۴۰۲ و گرامیداشت روز کارمند، صبح امروز ۳۰ مردادماه، با تلاش بسیج ادارات و کارمندان دولت و همت مرکز مقاومت بسیج وزارت راه، مسکن و شهرسازی در محل سالن پاکدامن این مرکز برگزار شد.

تأکید بر نقش آفرینی بسیج ادارات و کارمندان در کمک به تحقق دولت اسلامی

پایان پیام/


می‌توانید تصاویر این مراسم را اینجا مشاهده کنید.

وی با تأکید بر اینکه شهدا مسیر حرکت را تعیین می‌کنند، افزود: شهدا بهترین نیروهایی بودند که در تراز انقلاب اسلامی عمل کردند و یاد ۱۵ هزار شهید کارمند را که با جانفشانی از کشور و میهن دفاع کردند گرامی می‌داریم.

کفیل تصریح کرد: امروز وظیفه بسیج کارمندان و اقشار ۲۰ گانه بسیج کمک به تحقق دولت اسلامی است و باید بتوانیم از نظام جمهوری اسلامی صیانت کنیم. امروز دست یافتن به تمدن اسلامی دور از ذهن نیست.

حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) و دبیر کل ستاد اجرایی کنگره شهدای ادارات نیز در این نشست گفت: امروز اقتدار و قدرت ایران اسلامی، دشمنان انقلاب را به زانو درآورده است و نقش بسیجیان به عنوان پرچم‌داران انقلاب و پیام‌رسان شهدای والامقام انقلاب حائز اهمیت است.

مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با اشاره به اینکه ۹۰ درصد جریان رسانه دست دشمن است، افزود: حضور در میدان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا می‌تواند راهکاری برای جهاد تبیین باشد که بر حفظ آن اهتمام داریم.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع: https://farsnews.ir/news/14020530000906/%DA%A9%D9%81%DB%8C%D9%84-%D9%88%D8%B8%DB%8C%D9%81%D9%87-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AD%D9%82%D9%82-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

شایان ذکر است شهید محمدعلی رحیمی وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، دوم اسفندماه سال ۱۳۷۵ در محل کار خود در مولتان پاکستان، به دست عوامل گروهک سپاه صحابه به درجه رفیع شهادت نایل آمد و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

وی اظهار داشت: سپاه نقش مهمی در اقتدار انقلاب دارد و همچنین نقش بسیجیان و مسئولان در جهاد تبیین باید مورد توجه قرار بگیرد.

بخوان:  نخستین گروه زائران خارجی حج تمتع ۳۱ اردیبهشت وارد عربستان می‌شوند